Toidulisandid

Kvaliteetsed toidulisandid on tervisliku elu täiendus

Esimene kaitse haiguste vastu saab alguse inimese organismist endast ja oma tervist on võimalik turgutada nii väliselt (aktiivne liikumine) kui ka sisemiselt (tervislik toitumine, kvaliteetsed toidulisandid). Toidulisandite müük ja nende hind on alati olulised teemad lisaks sellele, mida iga lisand toetab.

Toidulisandid ei pruugi olla imerohi, sest nagu nimigi ütleb, on tegemist lisandiga, mitte mitmekesise toitumise asendaja või raskete haiguste raviga. Siiski võib õigesti valitud vitamiin (tutvu C- ja D-vitamiinide valikuga), mineraal või mõni muu kasulik lisand parandada organismi üldist olukorda tunduvalt ja aidata olla tugevam ning tervem.

Sobivate lisandite valikul ja õige doosi määramisel on soovitatav konsulteerida asjatundjaga ning lugeda põhjalikult tootja juhiseid.

Toidulisandid liigestele, immuunsusele, seedimisele jpm

Meie valikust leiate usaldusväärse kaubamärgi ECOSH tooted, mille hulgas on esindatud liigeste toidulisandid, probiootikumid (ka lastele), vitamiinid, mineraalained, antioksüdandid. Muu hulgast leiate ka populaarsed sipelgapuukoore kapslid ehk Pau D’ Arco, mida peetakse võimsaks looduslikuks antibiootikumiks. See toidulisand on mõeldud organismi vastupidavusvõime toetamiseks, immuunsüsteemi turgutamiseks ja organismi puhastamiseks.

Valikus on rahvameditsiinis tunnustatud musta pähkli ekstrakt, mille peamine ülesanne on samuti immuunsuse toetamine, kuid ka seedimise parandamine.

D-mannoos on looduslik suhkur, mis aitab jagu saada põieprobleemidest, kuna takistab kahjustaval bakteril põieseinale kinnitumist ja puhastab urinaaltrakti.

Ashwagandha kapslid on aga mõeldud närvisüsteemi toetamiseks, sest Ashwagandha taim on tuntud oma võime poolest soodustada und ja lõõgastunud olekut. Lisaks eelnevale võib see toidulisand toetada seksuaalfunktsiooni ning tasakaalustada hormonaalsüsteemi.

Paljude murede puhul – liigesed, immuunsüsteem, seedimine, haprad juuksed, põieprobleemid või meeleolulangus, võib elustiilimuutustest ja tervislikumast elustiilist koos teadlikult valitud lisanditega olla abi rohkem, kui oskate loota.

Esmakaitse – lisaks kaitsevahenditele ka toidulisandite e-pood

Toidulisandite soetamine on lihtne. Esmakaitse e-poes on iga toote juures pikk ja põhjalik info, miks ja milleks vitamiin, mineraal või mõni muu lisand on loodud ning kuidas seda kasutada.

Lisaks saate teada, kuidas ja kui tihti manustada, mida eriti hoolega silmas pidada ja mil viisil toodet säilitada.

E-poes ringi uurides on üsna tõenäoline, et saate isegi rohkem vajalikku infot kui tervisetoodete poes kohapeal viibides. Pealegi on tellimine lihtne ja mugav ning kohaletoimetamine kiire.

Hea valikuga toidulisandite pood internetis – Esmakaitse.ee