Hammaste valgendamine

Hammaste valgendamine kodus – lihtne, ohutu ja mugav

Kaunid ja säravvalged hambad on ilu ja esteetilisuse näitajad olnud juba sajandeid. Kes meist ei ihkaks näidata naeratades kaunist valget pärlirida? Hammaste valgendus on võimalik ette võtta hambaarstile minnes, kuid tänapäeval on loodud kvaliteetseid variante ka neile, kellele meeldib pigem hammaste valgendamine kodus.

Hambavalgendusribad – uuenduslik SmileLab Flash

Kas olete kuulnud hammaste valgendusribadest, millega on eriti mugav, kiire ja tõhus hambad tunduvalt valgemaks muuta?

SmileLab hammaste valgendusribade komplekt toimib justkui võluväel ja tulemusi on näha juba 15 minuti möödudes.

Igaks olukorraks

Ribadega varustatud hammaste valgenduskomplekt sobib kasutamiseks väga hästi just siis, kui teil on ees seismas oluline üritus. Olgu selleks näiteks õhtusöök, ärilõuna, kohting, fotosessioonile minek vms.

Komplektis on ribad nii ülemiste kui ka alumiste hammaste jaoks. Turul leiduvate samalaadsetest toodete seas on SmileLabi puhul tegemist kõige kvaliteetsema, ohutuma ja väga tõhusa tootega, mis loob naeratuse kauniks ja meeldejäävaks.

Kasutamine on äärmiselt lihtne:

· Võtke pakist riba
· Hoidke see hammastel (15–20 min)
· Võtke riba ära ja rõõmustage tulemuse üle

Ühes komplektis on ribasid nii alumistele kui ülemistele hammastele.

Valgendavad maskid hammastele, mis muudavad hambad tugevamaks

Jah, maske ei kasutata ainuüksi vaid juuste või naha turgutamiseks.

SmileLabi tootevalikus on hammastele mõeldud maskid, mille 30-minutiline kasutamine (14 järjestikusel päeval) mõjub lisaks valgendamisele ka kaitsvalt ja tugevdavalt.

Tegemist on justkui tervistava spaakuuriga hammastele.

Tulemuseks on valgemad hambad, sest pindmised värvimuutused ja plekid eemalduvad. Toode sisaldab ksülitooli, mis takistab bakterite teket ja võib jagu saada isegi hambakatust. Kasutaja saab rõõmustada ka tugevate ja tervete igemete üle, mis toovad kaunid valged hambad veelgi enam esile. Looduslik komponent (hüdroksüapatiit) muudab tugevaks hambaemaili ja on tõhusam ning ohutum kui fluoriid.

Soovime kaunist ja valget naeratust!