Suuhooldus

Kvaliteetsed suuhooldustooted Esmakaitse e-poest

Suuhooldus on oluline osa üldisest tervise hoidmisest. Hoolikalt valitud ja tõhusad suuhooldustooted ning igapäevane järjepidevus on hea suutervise üks olulisi alustalasid.

Regulaarne suuhügieen aitab vältida igemehaigusi, hambakatu ja hambakivi ning kaariese teket. Samuti aitab korralik hügieen säilitada tervislikku hammaste ja igemete seisundit ning ennetada halba hingeõhku.

Milline hambapasta valida?

Kõik Esmakaitse veebipoes pakutavad hambapastad on kvaliteetsed. Leidke enda vana lemmik või avastage uusi variante.

Kui teil on konkreetseid hambaprobleeme, näiteks tundlikud hambad, igemehaigused või hambaemaili lagunemine, võib hambaarst soovitada spetsiaalset hambapastat

Samuti võib valida hambapasta, mis on spetsiaalselt mõeldud tundlike hammaste jaoks või millel on valgendav toime.

Hambaharjad ja hambaniidid – ilma nendeta ei saa

Hammaste harjamine on suuhoolduse põhialus. Hambahari peaks olema pehme või keskmise kõvadusega ning sobima hästi suu kuju ja suuhügieeni vajadustega. Hambaharja soovitatakse vahetada iga kolme kuu tagant või siis, kui harjased on kulunud.

Hambaniit aitab eemaldada hammaste vahelt toiduosakesed ja hambakatu ning hoiab igemed tervena. Hambaniiti soovitatakse kasutada vähemalt üks kord päevas.

Keelekaabits on suuhoolduses oluline abiline

Suuhügieen on oluline mitte ainult hammaste ja igemete tervise seisukohalt, vaid ka keele tervise ja heaolu tõttu. Keel kogub baktereid ja mikroobe ning võib tekitada halba hingeõhku, seega on selle regulaarne puhastamine oluline.

Keelt võib puhastada spetsiaalse keelekaabitsaga. Sellega tuleks õrnalt kraapida keele pinda alates tagumisest osast suunaga keele otsa poole.

Kõik vajaliku suuhoolduseks leiate Esmakaitse e-poest.