Huultehooldus

Huulte hooldus looduslike toimeainete abil

Kuivad huuled pole ainult talvine probleem. Tuul, päike ja temperatuurikõikumised mõjutavad huulte tervist pidevalt ning kuivade huulte hooldus on seetõttu oluline igal aastaajal.

Looduslikud toimeained niisutavad ja kaitsevad huuli ning muudavad need taas pehmeks.

Esmakaitse e-pood pakub huulepalsameid, mille orgaanilised koostisosad pakatavad elujõust ja looduslikust väest.

Mida huulepalsam sisaldab?

Kvaliteetsed huulepalsamid sisaldavad looduslike koostisosi, rikkalikult vitamiine ja niisutavaid ekstrakte. Need on kõige olulisemad komponendid, mida palsami valikul jälgida.

Niisutava ja kreemja tekstuuriga huulepalsamite koostises leidub mitmeid õlisid, näiteks päevalilleseemneõli, kookosõli või hoopis avokaadoõli. Valiku saab teha täpselt enda soove arvestades.

Lisaks eeterlikele õlidele leidub huulevõiete koostises orgaanilist mesilasvaha, teepuu ekstrakte ning mitmeid muid parandava ja niisutava toimega aineid. Kõige täpsema info saab klikkides tootel.

Milline looduslik huulepalsam valida?

Esmakaitse tootevalikus leiduvate huulepalsamite valiku ühisnimetaja on looduslähedus.

Välditud on kunstlikke elemente ning rõhk on võimalikult ehedatel, looduses leiduvatel koostisosadel.

Naturaalse koostisega huulepalsam on sõbralik keskkonnale ja hell huultele. Lisaks koostisele on palsami juures oluline ka selle maitse. Huuli võib tervitada puuviljade, kookose või hoopis mündi õrn puudutus.

Eestimaine looduskosmeetika bränd Nurme Esmakaitse e-poes

Oleme uhked, et saame pakkuda oma klientidele teiste seas ka Eestimaal toodetud kosmeetikat. Kohalikust toorainest valminud Nurme palsamites ja õlides peitub lihtsus, hool ja usk looduse headusse.

Just Nurme kosmeetikabrändi abil võib igaüks avastada oma uue lemmiku!