Probiootikumid

Tunnustatud probiootikumid – piimhappebakterid toovad tugeva tervise

Korras seedimine on inimese igapäevase heaolu juures üks olulisemaid asju. Suurt rolli selle nimed mängivad soolestikus elutsevad tuhanded eri liiki bakterid, mis üheskoos moodustavad mikrobioomi ja mõjutavad otseselt seedeelundite tervist, kaudselt kogu kehalist heaolu.

Mida tähendab probiootikum? Probiootikumid on kasulikud bakterid (enamasti piimhappebakterid), mis mõjuvad soolestiku tööle hästi. Seda ütleb nende nimigi – „pro“ – mis tähendab „poolt“.

Seedimisprobleemide puhul soovitatakse esimese asjana proovida probiootikume sisaldavaid toidulisandeid.

Paraku on valik väga lai ja nii e-poodides kui apteegis on saadaval tohutu hulk erinevaid piimhappebaktereid sisaldavaid tooteid. Mille põhjal valida enda jaoks parim?

Näiteks on olemas spetsiaalsed probiootikumid naistele, lastele, eakatele ja paljudele teistele gruppidele.

Õigete probiootikumide valimisel on tarvis arvesse võtta nii inimese vanust, sugu kui ka täpset probleemi, mistõttu on probiootikume tarvis.

Näiteks seedehäired reisi ajal või igapäevane probleem nagu puhitused, kõhukinnisus.

Ecosh probiootikumid

Meie e-poest leiate tunnustatud tootja Ecosh probiootikumid, mis on saanud kasutajatelt palju positiivset tagasisidet.

Valikus on sobivaid probiootikume:

  • beebidele, väikelastele
  • lastele
  • noortele
  • täiskasvanutele
  • naistele
  • eakatele jne.

Mõeldud on pea kõikidele vanusegruppidele.

ECOBIOTIC BABY probiootikumid beebile ja väikelastele

Millised probiootikumid lastele kõige paremini sobivad? Lapsed ei ole väikesed täiskasvanud ja seega on nende soolestiku mikroflooral hoopis teistsugused vajadused. ECOBIOTIC BABY probiootikumid väikelastele sisaldavad kolme liiki bifidobaktereid, mida vajavad kõige rohkem just väikeste inimeste seedesüsteemid.

Kas see probiootikum beebile ka sobib? Beebide seedimine võib olla üsna heitlik ja valmistada vanematele palju muret. ECOBIOTIC BABY sobib kenasti ka imikutele, küll aga tuleb pulber kapslist välja võtta ja segada kas rinnapiima või toasooja veega.

Millised probiootikumid enne reisi kotti pakkida?

On üsna sagedane, et võõral maal viibides võivad tabada kõhuhädad, sest menüüsse satuvad toidud, millega seedimine ei ole jõudnud harjuda. Kõige sagedamini tuleb ette kõhulahtisust, -puhitust ja -kinnisust – need välditavad mured võivad mõjutada reisirõõmu.

Reisi tarbeks sobivad väga hästi Ecobiotic probiootikumid ja Boulardii.