Maskid ja visiirid

Mida arvestada näo kaitsemaski kandmisel?

Näokaitsemaskid on efektiivsed üksnes siis, kui neid õigesti kasutada. Korrektne näomaski kandmine aitab vältida nakkuse levikut ja takistab nakatumist õhus levivate mikroobidega. Köhides, rääkides ja aevastades paiskuvad õhku võimalikud haigustekitajad, mis võivad nakatada läheduses olevaid inimesi.

Mõned maski kandmise põhitõed:

Enne kaitsemaski näole asetamist desinfitseerige käed. Samuti tehke seda enne ja pärast maski eemaldamist ning pärast seda, kui olete maski mingil põhjusel puudutanud.

Kuidas kanda kaitsemaski?

Maski korralikuks kandmiseks pange tähele, milline on maski ülemine serv (nina juurde asetuv) ja kumb on selle esikülg (väljapoole jääv külg).

Jälgige, et kõrvade ümber kinnituvad aasad ei oleks liiga tihedalt ega lõdvalt, vajadusel reguleerige aasade pikkust.

Korduvkasutatava maski äravõtmisel hoidke seda puhtas kilekotis ja peske seda iga kord peale kandmist.

Kaitsemaskide müük ja tellimine Esmakaitse.ee-st

Viiruseperioodil on lähedaste inimkontaktide vähendamine saanud ülioluliseks, seega on hea otsus tellida kaitsemaskid kontaktivabalt e-poest. Meie veebipoest leiate laia valiku kaitsemaske igale vajadusele – FFP2 kaitsemaskid, korduvkasutatavad riidest maskid, filtreerivad korduvkasutatavad maskid, respiraatorid, antibakteriaalsed korduvkasutatavad maskid, ühekordsed kirurgilised maskid. Lisaks maskidele on saadaval ka visiirid ja desinfitseerimisvahendid.

Meie e-poest on maskide tellimine kiire ja mugav. Hea hinnaga tooted (kvaliteedis järeleandmisi tegemata) jõuavad teieni 1–3 päevaga. Valige sobivad maskid välja, lisage ostukorvi, valige transpordiviis, tasuge tellimuse eest ja ongi tehtud! Küsimuste ja probleemide korral olete alati oodatud meiega ühendust võtma.

Olgem terved ja kanname maski!