Näoseerumid

Kvaliteetsed näoseerumid Esmakaitse e-poest

Mis toode on näoseerum? Seerumid on valmistatud selleks, et lahendada erinevaid nahaprobleeme. Näiteks kuiva naha puhul tasub proovida pinguldavat seerumit. Lisaks on loodud toonust tõstvad seerumid ning noorendav näoseerum.

Eelkõige tuleks uurida oma naha olukorda ja teha selgeks, millised probleemid esinevad. Vajadusel võiks mure lahendamiseks kasutada näoseerumit, näiteks kuurina või soovi korral ka aasta ringi. Kindlasti tasub silmas pidada, et seerumid on tugevama toimega kui näokreemid ja sisaldavad rohkem aktiivseid koostisaineid.

Kas noorendav näoseerum tõesti aitab?

On kindlaks tehtud, et kvaliteetse seerumi võimuses on siluda kortse, parandada naha tekstuuri, jumet ja elastsust ning pinguldada nahka. Kõik see võib aeglustada näonaha vananemist, mis tähendab, et nahk on parajalt niisutatud ning naharakud uuenevad hõlpsamini.

Seerumid võivad aidata kaitsta teie nahka ka keskkonna kahjulike mõjude eest, leevendada päikesekahjustusi ja muuta naha säravamaks ning elujõulisemaks.

HOIA noorendav näoseerum on üks hea näide suurepärase mõjuga näoseerumist, mis on kiiresti imenduv ja sisaldab rikkalikult väärtuslikke koostisosi, sh erinevaid külmpressitud õlisid.

Selle toote peamine ja kõige tõhusam koostisosa on 100% looduslik ja naturaalne argaaniaõli, mis on suurepärane E-vitamiini allikas ja sobib peaaegu igale nahatüübile.

Mida võiks näoseerumite kohta teada?

Nahahooldus on inimeste jaoks tähtis teema ja tõhusate looduslike toodete kasutamine on muutumas üha olulisemaks. Kui valite näonaha turgutamiseks seerumi, siis tasub silmas pidada, et see on mõeldud sügavamate nahakihtide ergutamiseks, mis tähendab, et nahk saab süvahooldust. Lisaboonuseks on vananemisvastane või tugev niisutav toime.

Seerumid on kontsentreeritud ja sisaldavad aktiivseid aineid enam kui näokreemid. Seega tasub olla ettevaatlik – kogu näole võib piisata vaid mõnest tilgakesest.

Imelised HOIA näoseerumid kaitsevad ja ravivad

Kas teadsite, et HOIA tooted on valmistatud mõeldes eelkõige just põhjamaise inimese nahale? Need sobivad hästi kuiva ja dermatiidiga hädas naha puhul, on läbinisti looduslikud ja testitud vaid inimestel (mitte loomadel).

Suurepärane HOIA näoseerum REPAIR aitab neid, kes on hädas aknega või kuiva, põletikulise ja ketendava nahaga. Seerum leevendab probleeme ka siis, kui tegemist on punetava, laigulise või rasuse näonahaga.

Seerumi parimad koostisosad on mustköömneõli ja oliivi skvalaan, mis tasakaalustavad rasutootmist, leevendavad põletikku, ekseemi ja teisi nahamuresid. Seerum rahustab nahka, vähendab vistrike tekkimise võimalust ja ahendab poore. Kokkuvõttes muutub nahk pehmemaks ja tervemaks.