Hambapastad

Valgendavad hambapastad kauni naeratuse heaks

Esmamulje on kordumatu – seda saab jätta vaid ühe hetkega ning kaunis naeratus on inimese parim visiitkaart. Suuhoolduses on valgendav hambapasta levinud sõnapaar – mida see siiski tegelikult tähendab?

Sõnad “valgendav” või whitening on kirjutatud väga paljudele hambapastadele, ent paraku on enamike efekt sageli minimaalne.

Veelgi enam, suures koguses abrasiivosakesi sisaldavad valgendavad pastad võivad hamba pinda hoopis kahjustada. Spetsiaalsed SmileLab suuhooldusvahendid on loodud selleks, et säiliks hammaste tervis ja kaunis välimus.

Hoolikalt valitud koostisosad pastas kannavad hammaste eest hoolt ning koos regulaarse harjamisega on vundamendiks säravale naeratusele.

Valgendavad ja hambaid tugevdavad SmileLab hambapastad

SmileLab on kvaliteetne Rootsi hambahooldusbränd, millele pandi alus 2011. aastal Stockholmis. Kvaliteetsed hambapastad garanteerivad maksimaalse puhtuse, värskuse ja annavad hammastele valge sära, mida olete kaua igatsenud.

SmileLab hambapastade väljatöötamisel on olnud abiks kvalifitseeritud hambaarstid ja stomatoloogid. Kaunile tulemusele mõeldes ei tohi ära unustada loomuliku suuhügieeni hoidmist ja hammaste tugevuse toetamist.

Kõik SmileLabi hambapastad on madala abrasiivsusega, need ei sisalda limaskesta ärritavat SLS-i ning on vegansõbralikud.

SmileLab Flash värskendab hingeõhku, on hammaste vastu õrn ning selle toimet märkate juba pärast esimest kasutuskorda. SmileLab Therapy on kasulik ka igemetele, sisaldades E-vitamiini ja kaitstes igemeid põletike eest.

Hammaste valgendamise ribad – mis need on?

SmileLab valgendusribad on võimalus anda hammaste valgendamise protsessile kiirendav tõuge. Ribad mõjuvad kohe ja juba 15 minuti möödudes näete säravamat tulemust. See on ideaalne lahendus enne olulist kohtumist või tähtsat fotosessiooni.

Tooted on kliiniliselt testitud, väga tõhusad ja hammastele täiesti ohutud. Ribade kasutamisel tuleb kindlasti tähele panna, et need ei asenda täisväärtuslikku suuhooldust ja pikaajalise tulemuse saavutamiseks on endiselt oluline hammaste regulaarne pesemine valgendava hambapastaga.

Valgendamisribad on hea täiendus SmileLab hambapastadele ning nende mõlema koos kasutamine tagab parima tulemuse.

Lisainfot koostise ja kasutamise kohta leiate siis, kui sirvite e-poe tooteid lähemalt.

Parim valgendav hambapasta spetsiaalselt meestele

Vahel on võimalik avastada midagi täiesti uut ja omapärast.

Meie e-poest leiate hambapasta, mis on välja töötatud spetsiaalselt meestele. SmileLab Groom Advanced on graanulivaba valgendav hambapasta, mis on loodud hammastele uue sära andmiseks.