Koroonatestid

Kiire koroonatestimine – vastus vaid mõne hetkega

Paraku on koroonaviiruse testimisest saanud meie igapäevaelu osa. Kuidas teha seda aga kiirelt ja mugavalt? Näiteks uudne süljeproovi COVID-19 kiirtest annab meelerahu ja teadmise juba 15 minuti jooksul, sealjuures ei pea tegelema pikkade vatitikkudega, mis ei pruugi paljudele meeldida.

Paljud meist on kogenud, et tavalisel meetodil koroonaproovi andmine võib olla ebameeldiv ja ametliku vastuse ootamine võtab aega. Kiirtesti abi saab aga hõlpsalt kasutada täpselt seal, kus vaja ja testi tulemus on kiirelt käes.

Kellel vatitikkude vastu midagi ei ole, saab kasutada Wuhan COVID-19 kiirtesti, mis tuvastab koroonanakkuse alates sümptomite algusest kuni 14. päevani. Selle testi puhul ei tähenda vatipulk ebameeldivust.

Proovi ei pea tingimata võtma sügavalt ninaneelust, kuna selleks sobib ka nina eesosa (1,5–2,5 cm sügavuselt sõõrmest) või kurk. Testi tulemust saab lugeda 15 minuti pärast.

Kas koroona kiirtestid on usaldusväärsed?

Kiirtestide tõhustust on märgatud juba paljudes Euroopa riikides. Mõnes neist kasutatakse kiirteste töökohtadel, hooldekodudes ja koolides. Mugavad kiirtestid on paljudes riikides abiks ka lennujaamades.

Kas kiirtest näitab läbipõdemist või aktiivset nakkust?

Kiirtestid on loodud kehas parasjagu aktiivselt tegutseva nakkuse tuvastamiseks – need leiavad, kas inimesel on SARS-CoV-2 viirus või mitte.

Koroona- ja gripitest üheaegselt

Täiesti uue võimalusena turul on nüüd võimalik COVID+gripi AB kiirtestiga tuvastada ühe testi põhjal nii koroonasse kui ka grippi nakatumist.

Mis on koroonatesti hind?

Regulaarne testimine võib olla vajalik paljudes olukordades ja selleks on kiirtestid ühtaegu nii mugavad kui usaldusväärsed. Kiirmeetodil koroonatesti hind algab alates 3 eurost.

Teste saab tellida nii ühe-, kahe-, kümne- kui ka kahekümne kaupa.

 

Tuvu lisaks testidele teiste toodetega.

Ühekordsed kindad

Desovahendid

Vitamiinid immuunsuse tugevdamiseks