Näopesu, koorimine

Õrn, kuid tõhus näopesugeel Esmakaitse e-poest

Näonaha hooldus on oluline, sest nahk on meie esimene kaitse väliskeskkonna mõjude eest. Nahk tegeleb iga päev meie kaitsmisega ja näeb sellega palju vaeva. Miks siis mitte olla nahale abiks ja turgutada seda õigete puhastus- ja hoolitusvõtetega?

Näonahka puhastades on väga oluline eemaldada mustus ning rasu ja aidata nahal säilitada tervislik niiskustasakaal. Vanuse, eelistuste ja nahatüübi põhjal leidke omale parim näopesugeel või näopesuvaht, mis sobib just teie nahale!

Tugevdage naha vastupanuvõimet õige puhastuse ning niisutusega ja märkate peagi, kuidas vananemismärgid kahanevad.

Kvaliteetne looduslik näopesugeel on õrn, kuid kasulik

Kõik, mida me oma kehale määrime, imendub osaliselt meie organismi. Otsides head looduslikku ja ohutut näopuhastusvõimalust ning lootes leida endale parim näopesugeel, tasub vaadata looduslike toodete poole.

Näiteks LUUV looduslik näopesugeel tundlikule nahale on rikastatud vitamiinidega ja sisaldab jõhvikaekstrakti. Nahk saab taas särada elujõus ja muutub elastsemaks. Geel on kaitsev, efektiivselt puhastav ja pehmendav – eemaldab kiirelt ja tõhusalt ka jumestuse (sh veekindla).

Looduslik kooriv näopesugeel aitab nahal uueneda

Esmakaitse tootevalikus on LUUV looduslik kooriv näopesugeel, mis on tõeliselt õrn, kuid väga hea toimega toode.

Geel sisaldab bambuseosakesi, mis aitavad pehmendada, koorida, värskendada ja reguleerida rasueritust. Nahk on kaitstud, sest bambuseosakesed on õrnalt hooldavad ja väldivad nahakahjustusi.

Taimsed koostisained ei ärrita nahka ja vähendavad kuiva naha tekkeriski. Roheline tee ja sidruniõli aroom loovad värskendava tunde.