Kummikarud

Kummikarud – tervislikud ja ahvatlevad kaasaegsed vitamiinid

Kummikarud ehk kummikommilaadsed vitamiinid on viimastel aastatel järjest populaarsemaks muutunud. Miks nii?

Inimesed on muutunud toitainete olulisusest teadlikumaks ja soovivad säilitada ning hoida oma tervist ja heaolu.

Vitamiinid tervisliku toitumise täienduseks

Tervislik toitumine ei pruugi alati pakkuda piisavalt kõiki vajalikke toitaineid, eriti siis, kui inimene järgib mõnda dieeti või kui tal esineb toitainete puudust.

Kummikarukesed on lihtsasti tarvitatavad ja sobivad nende puuduste katmiseks.

Kummikaru vitamiinid nii lastele kui täiskasvanutele

Kiire elutempo ja hõivatud elustiil võivad samuti viia toitainete puuduseni, mis võib põhjustada väsimust, peavalu, unehäireid jne.

Kummikarukesed on mugav ja lihtne viis need puudused kompenseerida. Mõistagi tasub siiski vaadata üle ka toitumisharjumused.

D-vitamiini soovitatakse meil nagunii tarvitada peaaegu aasta ringi, seega miks mitte teha seda mugavalt ja mõnusalt? Valige igavate tablettide asemel hoopis maitsvad ja ahvatlevad D-vitamiini kummikarud.

Kummikaru vitamiinid on eriti atraktiivsed just lastele. See on hea uudis lapsevanemale, kelle lapsel kipub olema kehv söögiisu, mistõttu tuleb teda toidulisandite abil pisut toetada.

Isepruunistavad kummikarud annavad nahale jumet

Kas teadsid, et on olemas ka pruunistavad kummikarud? Need sisaldavad beetakaroteeni ja kurkumiiniekstrakti, tuues nahale imelist sära ja jumet aastaringselt.

Tarvitage vastutustundlikult!

Esmakaitse e-poes on lai valik kummikarukesi paljudeks eesmärkideks nii lastele kui täiskasvanutele – kaalulangetuseks, juuste tervise heaks, laste tervise turgutamiseks ning hoidmiseks ja paljuks muuks.

Kummikarukesed on populaarsed, kuna neid on mugav ja mõnus tarvitada. Kuid pidage silmas, et toidulisandid ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist, vaid on mõeldud seda täiendama.