Vitamiinid

Rikkalik vitamiinide e-pood – Esmakaitse.ee

Elujõud, mis meie kõigi sees pulbitseb, kipub vahel paratamatult väsima. Esmakaitse.ee – vitamiinide e-pood oma tootevalikuga aitab teil energia taas üles leida.

Populaarsete toidulisandite ja vitamiinide müük on jätkuvalt kasvutrendis, sest teadlik ja hooliv suhtumine oma tervisesse on muutunud normiks. Valige, võrrelge ja leidke enda jaoks sobiv, sest siit leiate väga hea valiku tooteid, mis on täidetud loodusliku väega.

Vitamiinid ja mineraalid kõikjalt loodusest

Inimene on kompleksne organism ning lõputu avastuste allikas. Kõiki toitaineid, mida meie keha vajab, on väga palju ja igaüks neist täidab oma rolli. Ecoshi tootevalik sisaldab parimaid eksootilisi ja kodumaiseid väetaimi ning aineid-ühendeid, mis toovad teieni uue energia.

Siit leiate küllusliku valiku spetsiaalseid vitamiine, toidulisandite segusid ja mitmekülgseid multivitamiine.

Sügis-talvis-kevadisel hooajal on Eestis immuunsüsteemi toetamiseks soovituslik tarbida toidulisandina D-vitamiini. Aktiivse eluviisiga inimestele võib huvi pakkuda Ecosh Vitaboost toitainekokteil.

Kindlat tüüpi toidulisandite otsijale on olemas spetsiifilised taimsed ekstraktid, näiteks Ecosh vererõhu kompleks.

Vitamiinid väsimuse vastu – C-vitamiin

Pingelistel aegadel tekkiva stressi ja väsimusega võitlemiseks ei piisa tihti ainult välja puhkamisest. Kurnatust võib põhjustada mõne aine puudus kehas.

C-vitamiin on võimas antioksüdant, mida inimorganism vajab, et säiliks sisemine vägi ja vaimne jõud.

Hea valik: C-vitamiin kibuvitsaga. C-vitamiin aitab lisaks väsimuse peletamisele imenduda raual, on vajalik luude, naha ja igemete normaalsele talitusele ning on eelduseks E-vitamiini tekkele. Kibuvits on taim, mis lisab kiudaineid, aitab kaasa seedimisele ning on looduses üks suurimaid C-vitamiini allikaid.

Vitamiinid juustele – sära, elujõu ja tugevuse allikas

Kauneid juukseid on peetud jõu ja edukuse sümboliks antiikajast peale. Selleks, et nende tervist säilitada, on juuksekasvu vitamiinide tarvitamine igati omal kohal. Lisaks preparaatidele, mis hoolitsevad juuste üldise heaolu eest, on olemas ka vitamiinid juuste väljalangemise vastu.

Heitke pilk peale kõigele heale, mida looduslikud toitained suudavad teie heaks ära teha. Bears with Benefits tootesarjas on olemas kõik vitamiinid, mida juuksed vajavad. Valmistatud maitsvateks kummikommideks, mitte igavateks tablettideks, toovad need vahvad juuksevitamiinid naeratuse teie näole. Ja mis veelgi tähtsam – elujõu tagasi juustesse.