Seksuaaltervis

Seksuaaltervisega seotud tooted kiirelt ja diskreetselt Esmakaitse e-poest

Seksuaalne tervis on inimese elus väga oluline, sest see mõjutab meie füüsilist, emotsionaalset ja sotsiaalset heaolu.

Esmakaitse e-poest leiate suure valiku seksuaaltervisega seotud tooteid nagu kondoomid, libestid ja kiirtestid.

Kvaliteetsed kondoomid – lai valik igale soovile

Me kõik teame, et seksuaalse tegevusega on seotud mitmed riskid nagu näiteks suguhaigused ja soovimatu rasedus. Selliste riskide maandamise esmaseks valikuks on kvaliteetsed kondoomid ja nende korrektne kasutamine.

Ostes kondoome Esmakaitse e-poe kaudu, saate nautida mitmeid eeliseid, milleks on näiteks suur valik, mugav ja diskreetne ostukogemus ja soodsam hind.

Sobivaid kondoome valides tuleb jälgida nende suurust, materjali ja lisafunktsioone (nt ribbed, sensitive). Kõige tähtsam on aga leida kondoom, mis sobib teie ja teie partneri vajadustele ja on mõlema jaoks mugav.

Libestid viivad kogemuse uuele tasemele

Õigesti valitud libesti aitab seksuaalelu veelgi enam nautida, kuna see aitab parandada intiimset kogemust ja vähendab liigset hõõrdumist, mis võib põhjustada ebamugavust.

Libestit valides uurige toote lisainfost, millised on selle omadused. Muidugi pidage silmas ka oma isiklikke eelistusi. On oluline leida libesti, mis meeldib võrdselt mõlemale partnerile ja viib seksuaalkogemuse uuele tasemele.

Seksuaaltervisega seotud testid – varajane teadlikkus

Varajane rasedustest annab usaldusväärse (99%) vastuse juba vähem kui mõne minutiga.

Ja seda raseduse esimesest päevast alates. Esmakaitse.ee kaudu saab soetada kvaliteetseid Biocard või Clear Choice rasedusteste, mida on lihtne kasutada.

Varajane teadmine rasedusest võimaldab naisel alustada sobivat terviserežiimi, mis aitab temal ja tema lapsel olla terve ning hoitud.

Lisaks rasedustestidele on võimalik e-poest tellida ka sperma kontsentratsiooni kiirtesti ja tupe PH testi

Telli seksuaalse tervisega seotud tooted meilt – kiire tarnega ja diskreetselt!