Juuksehooldus

Parimad šampoonid kõikidele juuksetüüpidele

Mida ootame healt šampoonilt? Loomulikult seda, et pärast pesu oleksid juuksed puhtad, läikivad, kaunid ja kergesti hooldatavad. Kuid orgaaniliste šampoonide tarbijatel on veel suuremad nõudmised, sest hea šampoon:

  • ei kahjusta juukseid,
  • sisaldab spetsiaalseid aineid, mis õrnalt, ilma kuivatamata puhastavad ja toidavad peanahka ning juukseid,
  • ei sisalda parabeene ja muid ebavajalikke kemikaale, mis võivad põhjustada peanaha sügelust ja kõõma teket,
  • ravib juukseid ja toeta peanaha verevarustust,
  • on toodetud planeeti säästvalt, keskkonna- ja loomasõbralikult.

Hästi valitud looduslik šampoon on kasulik nii juustele kui säästab ka keskkonda.

Tõhus šampoon juuste väljalangemise vastu

Tegurid, nagu ebatervislik toitumine, juuste vale hooldamine, stressirohke elu või haigused, võivad tekitada või kiirendada juuste väljalangemist. Seepärast on tähtis juuste väljalangemise põhjused õigel ajal avastada ja taibukalt tegutseda.

Looduslikke šampoone on soovituslik kasutada vastavalt juuste ja peanaha seisundile, hoiduma peaks silikooni sisaldusega toodetest.

Juuste kasvu stimuleerimiseks ja tiheduse parandamiseks valige dermatoloogiliselt ning kliiniliselt testitud šampoon juuste väljalangemise vastu.

Juuste väljalangemist ja hõrenemist vähendav Vita-Age Krinoforti šampoon sisaldab näiteks ainevahetuse stimulaatorit musta pipart ja kofeiini, mis aitab juuste hõrenemise vastu.

Juuksekasvu soodustav šampoon – kas müüt või tegelikkus?

Selleks, et juuksed näeksid alati ilusad ja luksuslikud välja, on neid vaja korralikult hooldada. Lisaks regulaarsele pesule vajavad juuksed ka kasulike ainetega turgutamist.

Platsentašampoonid on muutunud väga populaarseks. Platsenta sisaldab kõiki juuste kasvuks vajalikke toitaineid, sealhulgas vitamiine ja aminohappeid. Seetõttu aitavad niisugused juuksetooted vähendada ka juuste väljalangemist.

Platsentaekstrakti sisaldav juuksekasvu kiirendav šampoon Placent Activ Milano sisaldab looduslikke koostisosi, mis taastavad juuste tervise ja ilu.

Suurepärased palsamid muudavad kiharad kaunimaks

Luksuslikud, läikivad ja terved juuksed on paljude meelest atraktiivsuse ning seksuaalsuse võti.

Juuksehoolduses on oluline samm palsami kasutamine.

Kui šampoon puhastab juuksed rasust, mustusest ja surnud nahaosakestest, siis juuksepalsam pehmendab ja annab kauni läike.

Kuidas valida parim juuksepalsam?

Valige tooteid selle põhjal, millisele probleemile soovite lahendust. Oluline on ka meeles pidada, et mistahes juuksepalsam on pärast sama sarja šampooni kasutamist palju efektiivsem.

Regulaarselt juukseid niisutades ja toites muutuvad need pehmemaks, elastsemaks ja tugevamaks!