Juuksevitamiinid

Juuksevitamiinid loovad juustele suurepärase heaolu

Kes ei ihkaks endale kauneid ja terveid kiharaid? Mõnele on need juba looduse poolt kaasa antud, samas kui teine võitleb katkevate, tuhmide ja väljalangevate juustega.

Kaunite juuste heaks ei piisa ainult sellest, mida omale pähe määrime – alustada tuleb seespoolt, organismist endast. Juuksevitamiinid võivad tõhusalt aidata saavutada ilusad, säravad ja tihedad juuksed. Niisiis on juustele vitamiinid sama olulised kui ükskõik millisele teisele teie organismi osale.

Teadusmaailm on viimasel ajal kõvasti arenenud ja juuksevitamiinidki on sellest osa saanud. Praeguseks teatakse juba üsna hästi, mida organism kaunite ja tervete juuste jaoks vajab.

Juuksekasvu kiirendavad tooted

Kas vitamiin saab tõesti olla juuksekasvu soodustav? Pole midagi hullemat, kui näha iga päev hulganisti juukseid peast välja kukkumas. Samal ajal võib tunduda, et ka uued juuksekarvad ei taha kuigi kiiresti asemele kasvada.

Placent Activ Milano juuksekasvu kummikommid soodustavad juuste kasvamist ja toetavad neid vajalike vitamiinidega.

Kasulikke aineid on selles nii juuste kui ka küünte jaoks – näiteks A, C, D ja B-grupi vitamiine, tsinki, foolhapet ja biotiini.

Järjepideval tarbimisel väheneb juuste väljalangemine, pidurdub enneaegne hallinemine ja ka peanahk on tervem ja rohkem niisutatud.

Tunnustatud ja tõhusad juuste vitamiinid leiad Esmakaitse e-poest

Tõestatult tõhusad vitamiini juuste kasvuks ootavad teid siinsamas e-poes. Oleme valinud teie jaoks vaid parimad, tuntud ja oma headust põhjalikult tõestanud tooted – ECOSH, Placent Activ Milano, Bears with Benefits, IvyBears.

Väga populaarsed on juuksevitamiinid kummikarude kujul – IvyBears juuksekasvu kiirendavad ja väljalangemist vähendavad kummikarud, mis on imemaitsvad. Tegemist on Euroopas enimmüüdud juuksekasvu soodustava tootega.

Kummikarukestel on palju suurepäraseid omadusi:

  • gluteeni- ja sojavabad
  • sisaldavad biotiini, foolhapet, C-vitamiini
  • teevad juuksed tugevaks, soodustavad nende kasvu
  • on väga hea maitsega
  • tulemusi on näha kolme kuu möödudes
  • valmistatud kunstlike magusaineteta

Kindlasti tasub silmas pidada, et juuksevitamiinide kasutamise kõrval on tähtis ka tervislik ja mitmekülgne toit ning liikuv eluviis. Päevast annust ei tohi kindlasti ületada, kuigi kummikommidele sarnased vitamiinid võivad olla vägagi maitsvad. Hoidke vitamiinid laste käeulatusest väljas.