Šampoonid

Looduslikud šampoonid taastavad juuste elujõu

Miks soetada kvaliteetne looduslike koostisosadega šampoon? Eelkõige soovime, et meie juuksed oleksid pärast pesemist siidised, hästi toidetud ja kergesti kammitavad. Looduslikud šampoonid on valmistatud just selle mõttega, et nende mõju oleks õrn, kuid siiski puhastav ja mõnel juhul isegi raviomadustega.

Esmakaitse e-poe šampoonide ja muude juuksehooldustoodete valik on suunatud neile, kes hindavad naturaalsust, head tervist ja soovivad oma kehale pakkuda vaid parimat.

Meie šampoonide müügi valikust leiate tooteid tunnustatud kaubamärkidelt nagu Nurme, LUUV, Placent Activ, HOIA jpt.

Kvaliteetsed looduslikud šampoonid ei sisalda kahjulikke aineid

Poeriiulitelt leiame rea šampoone, milles on paraku rohkesti aineid, mida ei saa kuidagi tervislikuks ega looduslikuks nimetada – lõhnaained, värvained, parabeenid, sulfaadid, silikoonid jne. Suurt rõhku on pandud sellele, et šampoon korralikult vahutaks, sest see tekitab tunde, et kõik toimib ja pea saab kenasti puhtaks.

Tegelikult ei ole liigne vaht sugugi kasulik, vaid eemaldab juustest ja nahalt ajapikku keha oma kasulikud õlid, mille tulemusena juuksed muutuvad kuivemaks ja hapramaks.

Tervis sõltub kõikidest meie otsustest

Võime arvata, et eespool nimetatud kahjulikud ained ei tähenda midagi erilist, kuna loputame šampooni ja palsami pärast juuksepesu ju hoolikalt maha. Tegelikult imendub suur osa kõigest, mida me oma (pea)nahale kanname otse organismi. Just seetõttu tuleks kõigi keha- ja juuksehooldustoodete koostisainete suhtes olla tähelepanelik ja hoolikas.

Teadlikult ja südamega valmistatud looduslik šampoon aitab eespool mainitud probleeme vältida. Näiteks Nurme looduslik lavendli šampoon ProVitamin ei sisalda parabeene, silikoone ega sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid. See on rikkalikult toitev, kuid samas õrna toimega. ProVitamin B5 vähendab juuksekahjustusi ja katkiseid juukseotsi.

Orgaanilised Nurme šampoonid – miks nii populaarsed?

Iga Nurme šampoon on loodud silmas pidades just nimelt puhast koostist, õrna ja puhastavat toimet ning turgutavat mõju. Nurme tooted on 100% looduslikud ja naha ning juuste vastu äärmiselt leebed. Nendega võib julgelt pesta ka laste juukseid. Šampoonides on looduslikud ekstraktid ning eeterlikud õlid, mis täiustavad kasutamist imeliste lõhnaelamustega, mõjudes hästi nii kehale kui meeltele.

Soovides oma juustele parimat hooldust, soovitame šampooni ja palsami valikul mõelda, milline on teie juuksetüüp ning millise murega olete kimpus.

Nurme šampoonide puhul on väike juhis järgmine (valige šampoon probleemi põhjal):

· Rosmariin – kahjustunud juukseotsad ja probleemne peanahk
· Lavendel – niisutust vajavad, väljalangevad juuksed (soodustab juuksekasvu)
· Sidrunhein – rasused juuksed
· Ylang-Ylang – juuste väljalangemine
· Piparmünt – probleemne peanahk, juuste elujõu puudus (sobib hästi ka meestele)