Päikesekreemid

Kvaliteetsed päikesekreemid ootavad teid Esmakaitse e-poes!

Päikesepaiste ja soe ilm toovad küll palju rõõmu, kuid samal ajal ei tohi ka unustada, et liigne kiirgus võib endaga kaasa tuua ohte. Päikesepõletus on ebameeldiv, kahjustab nahka ja võib kaasa tuua muidki probleeme.

Suvisel ajal (ka päikselisel kevadel ja sügisel) on hea päikesekreem asi, mis võiks kasutuses olla igaühel. Eriti hoolikalt võiks sellele tähelepanu pöörata tundliku nahaga inimesed.

Kuidas leida aga parim päikesekreem, mis töötaks tõhusalt ja oleks samal ajal võimalikult naturaalsete koostisosadega ning leebe?

Esmakaitse e-poe valikust leiate tunnustatud brändide päikesekaitsevahendid: Australian Gold ja Coola. Valida saab erineva tasemega päikesekaitse faktoriga tooteid (SPF 6–50) spreipudelis või ihupiimana, nii lastele kui täiskasvanutele.

Hea päikesekaitsekreem niisutab ja hoiab nahka

Kaasaegsed päikesekaitsekreemid ei kaitse ainult päikese negatiivsete mõjude eest, vaid pakuvad nahale ka toitaineid ja tõhusat niisutust.

Tihti valitakse oma lemmiktooteks heade kosmeetiliste omadustega, mugav, meeldiv, mittekleepuv ja -määriv ning kergesti eemaldatav päikesekaitsevahend.

Kes ihkab, et päevitus oleks veelgi intensiivsem, saab valida pruunistava päikesekreemi. Näiteks Australian Gold SPF 15 Spray Gel with Bronzer on uuenduslik kombinatsioon pihustatavast vahendist ja tavapärasest ihupiimast.

Sobib hästi neile, kes vajavad põhjalikku niisutust ja mugavust. Tootes sisalduv pruunistaja tekitab nahale kauni kuldse sära.

Kui tugeva päikesekaitsefaktoriga kreem (SPF) valida?

Mõistagi on tarvis õiget päikesekaitset valides esmajoones mõelda kaitsefaktorile.

Tavapäraselt soovitatakse, et Eesti tingimustes võiks SPF olla 30. Näol ja laste õrnal nahal aga veelgi suurem – 50 SPF.

Otsuse võib teha lähtudes omaenda nahatüübist ja hetke UV-indeksi tugevusest. Rannamõnusid nautides tuleb kindlasti arvesse võtta ka toote veekindlust.

Lisaks tasub soetada ka hea päevitusjärgne toode, näiteks aaloegeel ja kehasprei või mõni muu päevitusjärgne ihupiim.

Parima päikesekreemi valimine

Kvaliteetne ja parim päikesekaitsekreem kaitseb tõhusalt päikesepõletuse eest ja samal ajal ka toidab ning niisutab nahka.

Uurige lähemalt erinevate päikesekaitsevahendite juures toodud infot.

See aitab otsustada, milline toode võiks kõige paremini sobida just teile või teie lapsele.