Looduskosmeetika

Õrn ja toitev looduskosmeetika

Iluihalus ja kauni välimuse saladuse otsingud on kestnud sajandeid. Tänaseks on looduses peituv taimede vägi taas au sees. Taimed aitavad säilitada ehedat ilu ja turgutada sisemist tasakaalu. Looduskosmeetika tootjad on saanud inspiratsiooni just taimedest ja loonud inimnahale ning keskkonnale sõbralikud tooted.

Lai valik tooteid

Meie alati avatud looduskosmeetika e-pood pakub suurepäraste tootjate loomingut ja hoolikas valikus on tooted näo-, keha- ja kätehoolduseks.

Lihvivad koorijad, hooldavad palsamid, niisutavad seerumid, rikkalikud õlid, luksuslikud vahud ja külluslikud võid – kõik on toodetud keskkonda säästvalt ja 100% looduslikud. Testimiseks pole kasutatud loomi ja enamik toodetest sobib ka veganitele.

Eraldi kategooriast leiate ka meeste tooteid, kus on esindatud habeme- ja näovahud ning looduslik habemeõli.

Looduslik kosmeetika pakub võimalust olla hoolitsetud, enesekindel ja õnnelik igas vanuses. Looduskosmeetika e-pood pakub kaupa inimesele, kes hoolib loodusest ja tervisest.

Looduslik kosmeetika – kas alati usaldusväärne?

Taimse kosmeetika eelistamine toob kasu nii inimesele kui ümbritsevale keskkonnale. Muide, kosmeetikatoodete tohutust sortimendist sobiva leidmiseks tasub tähelepanelik. Tootesiltidel kasutatakse sõnu „looduslik“, „taimne“, „naturaalne“ jt sageli üsna kergekäeliselt. Koostises olev vesi ja mõni tilk taimset õli ei heasta tarbetuid ning kehale kahjulikke komponente.

Kui soovite kasutada üksnes looduslikku kosmeetikat selle sõnapaari otseses tähenduses, siis toome teieni väikese spikri kehale ebavajalikest ja kahjulikest ainetest, mida võiks vältida:
· sulfaadid (Sodium lauryl sulfate (SLS) , Sodium laureth sulphate (SLES), Naatrium Laureth Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate (ALES) ,
· parabeenid (methylparaben, isobutylparaben, propylparaben, butylparaben, ethylparaben),
· mineraalõlid (Mineral Oil, Petrolatum, Petroleum, Paraffin, Paraffinum Liquidum, Petroleum Jelly),
· sünteetilised lõhnaained (parfume, parfum, fragrance).

Iga organism on erinev ja see, mis mõne jaoks on ideaalne, ei pruugi teistele sobida. Seepärast kuulake kõigepealt oma keha ja jälgige muutusi. Naha seisund sõltub paljugi toodetest, mida iga päev kasutatakse. Looduslike kosmeetikatoodete abiga on kehal võimalus sujuvamalt toime tulla aastaaegade vaheldumise, stressi ja nahaprobleemidega.

Looduskosmeetika on looduse ja inimese koostoime kaunis kooslus. Suurepärane jume ja särav nahk on toetava elustiili peegeldus.

Valige oma lemmikud!