Dušigeelid

Looduslik ja nahasõbralik dušigeel

Duši all käimine on igapäevane toiming, mis puhastab keha ja muudab enesetunde värskeks. Kuidas leida aga endale kõige parem ja kasulikum kehahooldustoode?

Mõistagi on võimalik haarata poeletilt esimene ettejuhtuv või harjumuspärane dušigeel, kuid tegelikult võiks pesuvahendi valikul olla hoolikas ja otsida enda jaoks kõige nahasõbralikum ning kehale sobivaim toode.

Esmakaitse dušigeelide valikus leidub looduslik Nurme dušigeel meestele, naturaalsed ja õrnad pesuvahendid naistele ja lastelegi.

Näiteks Nurme Organic õrnatoimeline dušigeel lastele ja beebidele on tõeliselt leebe ning vaba lõhnaainetest ja muudest keemilistest komponentidest.

Pesemine nauditavaks!

Heade toodete abil on võimalik muuta igapäevane pesemine tõeliselt värskendavaks ja mõnusaks rituaaliks, mis boonusena jätab naha siidiselt siledaks ja hästi lõhnavaks.

Näiteks LUUV looduslik porgandi dušigeel sisaldab ainult head looduslikku kraami, on imelise tsitruse aroomiga, ergutab meeli ja muudab duši all käigu iga kord justkui spaaelamuseks. See dušigeel on looduslik ja eemaldab tõhusalt nahale kogunenud mustuse ja rasujäägid ning samal ajal mõjub ka niisutavalt. Porgandiõli sisaldab kasulikke vitamiine ja eeterlikud õlid aitavad luua värskustunde. Dušigeel sobib hästi kõikidele nahatüüpidele ja seda võib kasutada iga päev.

Looduslike koostisosadega dušigeelid

Miks valida oma naha eest hoolitsema just looduslik dušigeel? Looduslikud tooted mõjuvad nahale paremini, ei kahjusta tervist ega nahka ning orgaanilised koostisosad on keskkonnasõbralikud.

Looduslikes dušigeelides on peamiselt vaid naturaalsed toimeained, mistõttu on tooted leebed meie naha struktuurile. Veelgi enam – looduskosmeetika võib toetada naha uuenemisprotsesse ja olla kaitsvate ning niisutavate omadustega.

Soovides oma nahka põhjalikult puhastada ja uuendada, on võimalik valida kooriv dušigeel.

LUUV looduslik kooriv dušigeel on väikeste bambusosakestega, mis suudavad eemaldada surnud naharakud, mistõttu muutub nahk säravaks ja pehmeks. Dušigeeliga pesemisel tekib õrn vaht, mis on niisutav ning leebe toimega. Rohelise tee lõhn lisab värskust ja heaolutunnet.