Kõrvatropid

Erineva otstarbega kõrvatropid Esmakaitse e-poest

Kui teil on tarvis kaitsta oma kõrvu müra või vee eest või soovite lihtsalt paremini ja segamatult magada, siis on kasulik soetada endale vastava eesmärgiga kõrvatropid.

Aga millised on head kõrvatropid ja mida täpsemalt saab endale soetada? Kirjeldame kohe lähemalt.

Veekindlad kõrvatropid niiskuskaitseks või ujumiseks

Veekindlad kõrvatropid on ideaalne lahendus inimestele, kes armastavad ujuda või kes töötavad väga niisketes tingimustes.

Kõrvad on äärmiselt tundlikud ja võivad pikka aega vees olles kergesti viga saada. Kõrva jäänud vesi võib põhjustada kõrvavalu, kõrvapõletikku ja isegi kõrvakanali ummistumist.

Mõnikord vajavad kaitsvaid kõrvatroppe ka lapsed, kellel on hiljuti olnud kõrvapõletik või meditsiiniline protseduur, mistõttu ei tohi vesi kõrva minna.

Ujumiseks mõeldud kõrvatropid on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis aitab vältida vee sattumist kõrva.

Kas magamise kõrvatropid aitavad paremini puhata?

Magamise kõrvatropid on mõeldud inimestele, kellel on probleeme müraga, mis võib häirida une kvaliteeti. Kõrvatropid summutavad häirivaid hääli ja võimaldavad inimesel magada rahulikumalt ja häirimatult.

Kõrvatroppidega magamine aitab vältida unetuid öid seal, kus on paratamatult on palju häirivat müra. Näiteks reisil olles või minnes külla sõbrale, kes elab mürarikka maantee ääres.

Ja mis seal salata, mõnikord osutub und häirivaks lärmiks hoopis kaaslase norskamine.

Kõrvatropid müra vastu – vähem stressi

Müra võib tekitada stressi, väsimust ja unepuudust, mis omakorda mõjutab inimese füüsilist ja vaimset tervist. Paraku on nii kodus, reisil kui tööl kohti, kus müra vältida ei ole võimalik.

Kõrvatroppide abil saab vähendada müra taset ning luua endale vaikne ja rahulik keskkond. Kõrvatropid müra vastu on kasutatavad erinevates olukordades, näiteks lennujaamas, raudteejaamas, töökohal või magamistoas.

Kas osta kõrvatropid apteegist või tellida e-poest? Mõistagi soovitame tellida kvaliteetsed kõrvatropid Esmakaitse tervisepoest, sest pakume laia valikut kõrvatroppe igaks olukorraks.

Hoidkem end müra ja liigse stressi eest!