Päevitusjärgsed tooted

Päevitusjärgsed kreemid ja vahud niisutavad ning rahustavad

Teame hästi, milleks on vajalik päevituskreem, aga millist kasutegurit kannab endas päevitusjärgne kreem?

Tasub meeles pidada, et kõikide päevitajate jaoks on soovituslik kasutada mõlemat nahakreemi.

Päevitusjärgse kreemi mõte on rahustada ja niisutada nahka ning vajadusel olla ka kosutuseks ja leevenduseks päikesepõletuse korral.

Päevitusjärgsed kreemid ja vahud on soovituslikud nii lastele kui täiskasvanutele ning pole midagi lihtsamat kui parim neist endale ostukorvi lisada!

Jahutab nahka ja vähendab ärritust

Pikalt päikese käes viibimine kuumutab nahka ning seda võib tunda igaüks, kes oma palgeid või käsivarsi tulikuumal suvepäeval puudutab. Isegi kui päikesekaitsekreem on teinud tööd hästi, vajab nahk pärast seda täiendavat jahutust.

Päevitusjärgne kreem viib naha kuumeneud piirkonnad taas normi ning vähendab nahaärritust seal, kus päike on sellele liiga teinud.

Päikesepõletuse korral pakub efektiivset leevendust ka magusmandliõli, mis niisutab ja vähendab võimalust naha maha koorumiseks.

Päevitusjärgsed kreemid ostukorvi koos päikesekreemiga!

Kõige targem on päevitusjärgne kreem soetada koos päikesekreemiga ning mõlemad rannakotti pakkida. Nii on kaks vajalikku toodet käepärast võtta, kui palavad päevad randa kutsuvad.

Mitmed päevitusjärgsed kreemid on sobilikud ühtviisi nii lastele kui täiskasvanutele. Laboratoires de Biarritz sertifitseeritud orgaaniline päevitusjärgne kreem sobib hästi ka rasedatele ja imetavatele emadele.

Aloe vera geelid ja kreemid pakatavad loodusväest

Aloe vera ekstrakt on looduslik jahutaja, mis ei kaota oma häid omadusi ka kreemi või geeli kujul. Aloe vera geel ja selles peituv loodusliku vägi on paljude kreemide koostises ning samuti leidub seda tihti päikesekaitsekreemides.

Lisaks sisaldavad päikesekaitsekreemid- ja geelid tihti erinevaid vitamiine, mineraale ja teisi nahka toitvaid koostisosi.

Leidke oma suvepäeva lahutamatu kaaslane Esmakaitse e-poest!