Rasedustestid

Rasedustestid tellige diskreetselt ja kiiresti e-poest

Rasedustest on diagnostiline test, mida kasutatakse raseduse tuvastamiseks. Niisugused testid mõõdavad hormooni taset, mida nimetatakse inimese koorioni gonadotropiiniks (HCG). See hormoon vabaneb naise kehas pärast viljastumist ja selle tase muutub iga päevaga üha kõrgemaks.

Rasedust tuvastavad kiirtestid on tavaliselt kättesaadavad apteekides, veebipoodides ja muudes müügikohtades ning neid on lihtne soetada ning kasutada. Esmakaitse e-poest saab tellida Clear Choice ja Biocard Baby rasedusteste.

Milline rasedustest annab tulemusest varakult teada?

Varajane rasedustest suudab raseduse kindlaks teha juba üsna varakult, tuvastades HCG taseme juba enne oodatava menstruatsiooni algust. Näiteks Biocard test võib näidata positiivset proovi juba 7. päeval pärast võimalikku viljastumist.

Kui kaua peab tulemust ootama?

Testi läbi viies ei ole tarvis varuda ülemäära suurt kannatlikkust, sest tugevalt positiivne proov võib anda positiivse tulemuse kõigest ühe minuti jooksul. Negatiivne test leiab aga kinnituse ca 10–20 minuti möödudes.

HCG tase suureneb raseduse alguses kiiresti, seetõttu on rasedustestid usaldusväärsed vahendid, kuidas lapseootusest teada saada.

Varajane rasedustest – e-poest tellimine tagab diskreetsuse

Kui soovite, et teil oleks varuks varajane rasedustest või mõned tavapärased rasedustestid, kuid te ei taha neid avalikult apteegist või poest hankida, siis on hea mõte tellida testid internetist, näiteks Esmakaitse veebipoest.