Inhalaatorid

Kvaliteetsed inhalaatorid ja nebulisaatorid Esmakaitse e-poest

Hingamisteede vaevused on üks levinumaid inimesi kimbutavaid terviseprobleeme. Köha ja teised viiruslikud sümptomid on meie laiuskraadil niivõrd tavapärased, et ükski vahend nende leevendamiseks ei ole üleliigne.

Spetsiaalsed ja kvaliteetsed meditsiinitarvikud on haiguste raviks ning ka ennetamiseks äärmiselt vajalikud, mistõttu on kodune inhalaator või nebulisaator üha kasulikum abiline.

Kas valida inhalaator või nebulisaator?

Inhalatsioon ei ole tegelikult üldse mitte uus, vaid juba üsna ammune ravivõte. Kui vanasti kasutati sooja veeauru ja üle pea tõmmatavat rätikut, siis tänapäeval on olemas tõhusamad vahendid, nimelt spetsiaalsed inhalaatorid.

Inhalaatorid ja nebulisaatorid on tegelikult sama tööpõhimõttega seadmed, mis muudavad ravimi või soolalahuse sissehingatavaks auruks.

Nebulisaator muudab aine omakorda veel ülipeeneks aerosooliks, mille väiksemad osakesed tagavad parema imenduvuse ja tõhususe.

Seega sõltub lõplik valik paljuski inimese enda vajadustest.

Kaasaskantavad akuga inhalaatorid igaks elujuhtumiks

Krooniline hingamisteede haigus ei tohi takistada täisväärtusliku elu elamist. Väike kaasaskantav inhalaator on sama efektiivne kui suuremad mudelid, ent mahub hõlpsalt näiteks pisemasse vöökotti.

Akutoitel nebulisaator töötab hääletult ja sobib kasutamiseks kõigile vanusegruppidele.

Valikus ka spetsiaalselt lastele mõeldud mudelid

Reeglina on kõik inhalaatorid ja nebulisaatorid mõeldud kogu perele ning neid saab kasutada nii laps kui täiskasvanu. Kuid kindlasti on hea teada, et on olemas ka spetsiaalselt lastele mõeldud mudelid.

Beureri laste inhalaator töötab vaikselt ning seda on võimalik kasutada ka lapse une ajal. Värviline disain muudab seadme lõbusamaks ja inhaleerimise lapsele vähem vastumeelseks.

Uurige toodete kohta täpsemalt juba lisainfost ning soetage vajaminev e-poest lihtsalt ja kiirelt!