Deodorant valige Esmakaitse e-poest

Deodorandid kuuluvad kahtlemata kõige sagedamini kasutatavate kosmeetikatoodete hulka. Soovime tunda ju end iga hetk puhta ja värskena, ka siis, kui ilm on parasjagu kuum ning higistamine tekib kergesti. Väga lihtne on haarata poest kaasa esimene deodorant ja asuda seda usinasti kasutama. Kuid kas olete sellisel juhul kindel, et nahale määritav toode on tõhus ja ohutu?

Looduslikud deodorandid on üha populaarsemad

Tavalised poest ostetavad antiperspirandid sisaldavad tihtipeale kahjulikke sünteetilisi aineid ja seepärast on paremaks alternatiiviks looduslik deodorant. Nende valik on muutumas üha laiemaks, sest inimesed on teadlikumad ja nõudlikumad ning soovivad oma kehale vaid parimat.

Looduslikud deodorandid ei pärsi higistamist ega ummista poore. Need eemaldavad higilõhna ja võitlevad bakterite vastu. Deodoranti valides tasub tähele panna, et see oleks kindlasti valmistatud looduslikest koostisosadest ja ei ole vaid toote sildile kirjutatud sõna “looduslik”.

Milline on parim looduslik deodorant? Inimesed ja nende maitse-eelistused on erinevad, seega ei saa välja tuua üht ja kindlat, mis oleks teistest toodetest parem.

Uurige lähemalt toodete kirjeldusi, proovige erinevaid ja tehke otsus sellest lähtuvalt.

Põhjused, miks valida naturaalne pulkdeodorant:

  • Parabeenivaba
  • Puuduvad sünteetilised lõhna- ja värvained
  • Ei takista keha loomulikku toimimist
  • Mõnusad looduslikult naturaalsed lõhnad
  • Ei sisalda metalle (nt alumiiniumit)
  • Kehasõbralik ja loodussäästlik

Looduslikud deodorandid meestele, naistele ja/või unisex

Milline looduslik deodorant meestele sobiks? Enamik mehi eelistab tugevamaid ja vähem magusaid lõhnu. Ent tegelikult ei ole suurt vahet, kas deodorandid naistele või meestele. Kõik oleneb konkreetse inimese eelistustest – kellele meeldib värske piparmündi hõng, kellele hoopis lavendli või eukalüpti aroom jne.

Üldiselt on looduslike koostisosadega deodorandid nii mahedad, et soo põhjal ei olegi mõtet neid erinevatesse lahtritesse jagada. Küll aga on valikus ka spetsiaalsed unisex deodorandid, mis on lihtsalt värske lõhnaga ja sobivad kõigile, kellele see meeldib.

Miks valida Nurme looduslik deodorant?

Nurme 100% looduslikud tooted on oma suurepärast kvaliteeti näidanud juba aastaid. Kui olete parasjagu otsimas head deodoranti, siis miks mitte proovida, kas teile meeldiks Nurme looduslik deodorant.

Nurme deodorantide koostisosade hulgas on eeterlikud õlid, mis suudavad neutraliseerida higilõhna ja ei luba bakteritel võimust võtta. Soovitame proovida Nurme deodoranti sidruni ja eukalüptiga või rohemündi ja rosmariiniga.