Juukseõlid ja seerumid

Looduslik juukseõli on kui taevalik kingitus juustele

Milline on parim juukseõli? Kindel on see, et looduslikud juukseõlid on suurepärased juuksehooldustooted. Õigesti valitud toode muudab kiharad tervemaks ja tugevamaks, aitab leevendada rabedust ja kuivust, annab läikiva sära ning toidab kasulike ainetega.

Esmakaitse e-poe rikkalikust valikust leiate Nurme, HOIA, Placent Activ Milano ja Vita-Age Krinofort tunnustatud õlid ja seerumid.

Mida õlid ja seerumid sisaldavad?

Argaaniapuu viljadest saadud ainulaadne argaaniaõli on üks haruldasemaid ja väärtuslikumaid maailmas. See sisaldab suures koguses rasvhappeid, valke, antioksüdante ja muid aineid, mis soodustavad kiiret taastumist.

Argaaniaõliga rikastatud toode sobib kõikidele juuksetüüpidele, kuid avaldab eriti märgatavat mõju kahjustatud, väsinud, tuhmidele ja elututele juustele. Õli taastab juuste sära, elastsuse ja tugevuse, toidab ja niisutab ning stimuleerib uute juuste kasvu.

Kuivad ja värvitud juuksed päästab kookosõli. Tänu rikkalikule koostisele niisutab kookosõli suurepäraselt, toidab ja muudab juuksed siidpehmeks, hoiab ära juuste väljalangemise ja rahustab peanahka.

Enamik õlidest on universaalsed ja mitmete probleemide lahendamiseks väga sobilikud.

Juukseõli kasutamine

Sõltuvalt soovitavast tulemusest kantakse õli juustele, juuksejuurtele, juukseotstesse või peanahale. Maksimaalse efekti saamiseks võib osa õlist kuumutada, kuni see on pealekandmiseks mõnusalt soe.

Peanahale mõeldud õlimaskid tuleb kanda pähe kergete massaažiliigutustega, lasta pool tundi toimida ja pesta. Selleks, et oma juukseid mitte üle toita, tuleb kasutamisel teha pause ning tarvitada juukseõli aeg-ajalt.

Juukseseerum võib teha imet

Juukseseerumid aitavad taastada juuste struktuuri ja selles sisalduvad õlid avaldavad kasulikku mõju tuhmidele ning elututele juukseotstele. Seerumiga hellitatud kiharad on kergemini kammitavad.
Seerumite otstarve on erinev:

  • juuksekasvu soodustavad seerumid;
  • juukseid taastavad seerumid;
  • juukseotste seerumid

Auhinnatud Placent Activ Milano juuksekasvu seerum ja Vita-Age Krinofort juuksekasvu kiirendav ja väljalangemist vähendav seerum on mõlemad multifunktsionaalsed juustesse jäetavad hooldustooted.

Lisaks ravivatele ja kasvu soodustavatele omadustele on seerumid pakendatud ampullidesse, mis tagavad õige ja optimaalse kasutuskoguse.

Milline on hea juukseseerum?

Kiiduväärt seerum taastab, niisutab ja kaitseb juukseid kahjulike välistegurite eest.

Seerumit valides peab keskenduma juuste tüübile ja probleemile, mis lahendamist vajab. Endale sobivaima leidmiseks soovitame proovida paari-kolme erinevat mitme nädala jooksul.