White Way elektriline hambahari WW-SMART

Bränd: White Way

Original price was: 68,90 €.Current price is: 65,45 €.65,45 /tk

Ultrahelitehnoloogial põhinev WW-nutihambahari võimaldab optimaalselt puhastada hammaste pindu ja hambavahesid, mis on tavapärastele hambaharjadele raskesti ligipääsetavad. Sellel on ultraheli generaator, mis tekitab 30 000–48 000 võnget minutis. See võimaldab hambaharja harjastel täpselt ja tõhusalt hambakattu ja -pigmenti eemaldada ning igemeid masseerida, et tagada terved hambad ja valge naeratus. Garantii 2 aastat.

Kasutamisjuhised
1. Asetage hambaharja otsik vertikaalselt hoidjasse ja veenduge, et hambaharja pea oleks korralikult kinnitatud.
2. Loputage hambaharja pead veega ja kandke hambapasta hambaharjale.
3. Asetage hambaharja pea suhu, 45° hammaste ja igemete piirile.
4. Lülitage hambahari toitenupust sisse ja alustage vaikerežiimis CLEAN (PUHASTAMINE) hammaste puhastamist. Soovitud režiimi valimiseks vajutage uuesti toitenuppu.
5. Nutifunktsiooni SMART aktiveerimiseks mistahes režiimil või väljalülitatud olekus vajutage ja hoidke toitenuppu 2 sekundi jooksul. Seadmel on mälufunktsioon, mis peab meeles viimati kasutatud operatsioonirežiimi seadet: nuti- või vaikerežiim. See tähendab, et kui seade on uuesti sisse lülitatud, töötab see salvestatud operatsioonirežiimil.
6. Kui hambahari töötab, peab see iga 30 sekundi tagant võnkumises lühikesi pause, et teil oleks meeles puhastatavaid pooli vahetada.
• Standardfunktsioon: hambahari lülitub pärast 4 tsüklit pidevat kasutamist automaatselt välja.
• Nutifunktsioon (SMART): kui võtate hambaharja suust välja, lõpetab see töötamise. Suhu tagasipanekul jätkab hambahari tööd sellest hetkest, kui te selle eemaldasite. Hambahari lülitub automaatselt välja pärast 4 tsüklit.
6. Pärast hammaste harjamist pistke hambaharja pea jooksva vee alla, puhastage ja kuivatage see. Laadige hambaharja aku, kui see on tühjaks saanud.
7. Hambaharja väljalülitamiseks mistahes ajahetkel liikuge läbi kõigi režiimide. See tähendab, et kui hambahari on režiimis CLEAN (PUHASTAMINE), peate te toitenuppu kolm korda vajutama – kaks korda režiimis WHITE (VALGENDAMINE) ja korra režiimis SENSITIVE (TUNDLIK).

Lisaharjad WW-Smart hambaharjale leiad siit

Koostisosade loetelu
1. Ultrahelitehnoloogial põhinev hambahari
2. Kaks otsikut, kaks plastikkatet hambaharja otsikutele
3. Laadija
4. Kasutusjuhend

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
1. Kasutage hambaharja laadimiseks originaallaadijat.
2. Tulekahju, elektrilöökide ja muude vigastuste vältimiseks ärge kasutage laadijat vannitoas. Ärge kastke juhet ega pistikut vette või muusse vedelikku. Ärge loputage laadijat veega.
3. Elektrilöögi saamise ohu vähendamiseks ärge asetage ega hoidke toodet kohtades, kust see võib kukkuda vanni või kraanikaussi.
4. Ärge kasutage seadet, kui laadija kaablil on nähtavaid kahjustusi.
5. Kaabli ühendamisel või lahtiühendamisel haarake pistikust, mitte kunagi kaablist. Ärge puudutage pistikut märgade kätega.
6. Kui laadija kukub vette, ärge haarake sellest kohe kinni. Lülitage seadmest vool välja, alles siis võtke see veest välja.
7. Ärge võtke hambaharja lahti ega muutke seda enne utiliseerimist.
8. Ärge pange hambaharja kuuma vette.
9. See seade ei ole mõeldud kasutamiseks piiratud füüsiliste, sensoorsete või vaimsete võimetega ega väheste kogemuste ja teadmistega isikutele (sh lapsed), välja arvatud juhul, kui nende ohutuse eest vastutav isik juhendab neid.
10. Veenduge, et lapsed ei mängiks seadmega.
11. Lapsed ei tohi seadet ilma järelevalveta puhastada ega hooldada.
12. Ärge suruge hambaharja liiga kõvasti vastu oma hambaid ega igemeid. Vigastuste vältimiseks ärge harjake sama piirkonda pikka aega.

Toode on kategoorias Suuhooldus.