Treening ja liikumine

Treeningust taastumine muretult ja valuvabalt

Intensiivne treening võib sageli tuua kaasa lihaspingeid ja valu, mis niisama kergelt mööduda ei taha. Selleks, et treeningust taastumine kulgeks võimalikult kiiresti ja muretult, on olemas suurepärane lahendus külmatoodete näol.

Külm leevendus on haiget või venitada saanud kehaosa jaoks oluline esmaabi ning muudab taastumise kiiremaks ja vähem valulikuks.

Klassikalise jääkoti asemel tasub pigem kasutada geele ja spreisid.

Kiire toimega külmageelid ja külmaspreid Esmakaitse e-poest

Suur eelis külmatoodete puhul on võimalus koguseid täpselt doseerida, sest jääkotti liiga kaua viga saanud kohal hoides on mõnikord võimalik asja hoopis hullemaks teha.

Erinevad külmageelid on suurepärased vahendid ülepingest või traumadest tekkinud lihasvaludega võitlemisel. Koheseks leevenduseks mõeldud külmaspreid on tõhus esmaabi venituste, nikastuste ja rebendite puhul.

Toimet tunnete juba mõne hetke möödudes!

Erinevas suuruses Ice Power külmageelid

Ice Power külmatooted on Esmakaitse e-poes saadaval mitmes suuruses. 200 ml, 150 ml ja 75 ml tuubid tagavad, et sobivas koguses rahustava toimega geeli oleks alati varuks.

Sättige külmageel trennikotti või pakkige kaasa, kui olete suundumas pikemale matkale.

Külmasprei – kellele ja miks?

Ilmselt ei kujuta professionaalsed sportlased, kes tegelevad traumaohtlike aladega, elu ilma külmaspreita enam ette. Tõhusalt jahutav külmasprei on kindlasti olemas iga spordivõistlusi teenindava meediku esmaabikotis.

Samas on see üha enam asendamatu abiline ka harrastussportlaste jaoks. Kindlasti vajalik igaühele, kelle jaoks mängib füüsiline aktiivsus olulist rolli.

Kõik tervisetooted Esmakaitse veebipoest

Külmageelid, spreid ja teised tervisetooted leiate meie e-poest lihtsa vaevaga. Vaadake ringi ja veenduge, et kõik vajalik on just siinsamas olemas.

Praktilised ja kasulikud tooted vaid mõne kliki kaugusel!