Smilelab Therapy valgendav ja hambaid tugevdav hambapasta 75 ml

Bränd: SmileLab

12,08 161,07 /liiter

Järgmise generatsiooni hambavalgenduspasta SMILETHERAPY!

  • Muudab hambad valgemaks
  • Eemaldab efektiivselt pindmised hambaplekid ja värvierinevused
  • Kaitseb igemeid põletike eest ja muudab need tervemaks.

Erinevalt paljudest teistest hambapastadest on SmileLab’i hambapasta madala abrasiivsusega ning seega õrn su hammaste vastu!

Järgmise generatsiooni hambavalgenduspasta SMILELAB THERAPY mitte ainult ei muuda hambaid valgemaks eemaldades efektiivselt pindmised hambaplekid ja värvierinevused, vaid ka tugevdab igemeid ja kaitseb neid põletike eest!

Toime:

  • Vedel email tervendab, tugevdab ja kaitseb hamba emaili, muutes need vähem läbikuvamaks.
  • Vitamiin E antioksüdant kaitseb igemeid.
  • Kõrgkvaliteetne graanulivaba hambapasta tagab värske hingeõhu.
  • Ksülitool tagab valgemad ja tervemad hambad ning vähendab kahjulike bakterite teket ja võitleb hambakatu ja hammaste lagunemise vastu.

Smiletherapy on seni ainus teadaolevalt efektiivseim, mugavaim ning lihtsaim kodune valgendussüsteem särava naeratuse saamiseks koos tervemate hammaste ja igemetega!

Selle efekt on kohene: pärast pesu koged lisaks kaunile loomulikule hambatoonile ka mõnusat värskuse- ja puhtusetunnet. See on parim hoolitsus, mida oma hammastele pakkuda saad. Erinevalt paljudest teistest hambapastadest on SmileLab’i hambapasta madala abrasiivsusega ning seega õrn su hammaste vastu!

Hambapasta ei sisalda triklosaani ega SLS-i. Sobib veganitele.

Kasutamine:

Kasuta kaks korda päevas valgeima ja säravaima naeratuse jaoks

75 ml

Päritolumaa: Rootsi.

Koostis:

Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Glycerin, PEG-400, Limonene, Cellulose Gum, Carrageenan, Sodium Lauroyl Glutamate, Tetrasodium pyrophospate, Sodium Saccharin, Hydroxiapatite, Tocopherol, Methylparaben, Sodium Chlorite, Sodium Fluoride, CI 45430.

Toode on kategoorias Suuhooldus.