Eeterlikud õlid

Eeterlikud õlid kannavad endas sajandite tarkust

Puhtad taimelõhnad ja nende talletamine on inimesi võlunud juba sajandeid. Eeterlikud õlid sisalduvad igas taimes ja osalevad taime arengus. Kvaliteetsed eeterlikud õlid suudavad salvestada energiat, hoida haiguste eest, reguleerida temperatuuri ja veel palju muud, mis on huvipakkuv ja kasulik ka inimestele.

Kvaliteetsete eeterlike õlide müük

Paraku kõik taimsed õlid, mis müügil on, ei pruugi olla täielikult puhtad eeterlikud õlid, sageli pakutakse tootevalikus ka sünteetilisi variante. Seega oma tervise ja heaolu nimel peab olema tähelepanelik ning teadma, et üksnes täielikult puhas õli toimib nii nagu vaja.

Esmakaitse e-poes on eeterlike õlide müük ja kaubavalik hoolikalt läbi mõeldud – pakume teile vaid puhtaid eeterlikke õlisid, mis toovad maksimaalset kasu.

Kuidas eeterlikke õlisid kasutatakse?

Eeterlike õlide kasutamisel meenub paljudele tõenäoliselt esimesena aroomiteraapia, mis virgutab vaimu, parandab tuju ja pakub meeldivaid lõhnaelamusi.

Mõistagi on eeterlikel õlidel alati olnud tähtis roll ka raviprotseduuridel – näiteks soovitatakse külmetushaiguse (nohu ja köha) ravis teha auru. Tuntud abiline selles on eukalüpti eeterlik õli, mis leevendab valu nina limaskestadel ja rahustab karedat kurku.

Eeterlikke õlisid saab kasutada saunaprotseduuridel, keha- ja näohoolduses, massaaži tegemisel. Võimalusi on väga palju!

Eri liiki eeterlikud õlid sisaldavad küll erinevaid aineid, kuid põhiomadused on neil ikka samad:

  • bakterite vastane ja põletikku leevendav mõju
  • positiivne toime närvisüsteemile
  • emotsioonide tasakaalustamine ja psüühilise heaolu hoidmine
  • taastavad ja ilu loovad omadused nahale ning juustele

Puhtad ja usaldusväärsed Nurme eeterlikud õlid

Eestimaise Nurme brändi toodete tõhusus ja usaldusväärsus palju tutvustamist ei vajagi. Nurme eeterlikud õlid suudavad leevendada vaimset ja füüsilist pinget ning tekitada paremat meeleolu.

KÕIK Nurme eeterlikud õlid on 100% naturaalsed, neis ei sisaldu parabeene, konservante, mürgiseid värvaineid, ega muud kahjulikku.

Miks siis mitte luua just Nurme eeterlike õlide abil kodune aroomiteraapia sessioon, mis aitab lõõgastuda ja jätta argipäeva mured selja taha.

Tulemuseks on positiivne meel ja vähem füüsilisi vaevusi.

Eeterlike õlide valik on tõeliselt lai, kuid see maailm on põnev! Kutsume teid sellest osa saama ja katsetama erinevaid õlisid ning valima endale lemmiku just meie tootevaliku hulgast.