Nitriilkindad - ühekordsed kindad

Nitriilkindad on lateksivabad ühekordsed kindad

Ühekordseid kindaid on läbi aegade kasutatud paljudes valdkondades. Veelgi enam – need on paljude inimeste igapäevatöös lausa kohustuslikud.

Näiteks ei saa ühekordsete kinnasteta toimida toiduainetööstus, meditsiin, hambaravi, iluteenindus, keemiatööstus jne.

Meditsiinilised kindad

Iseäranis tervishoiukeskkonnas on ühekordsed meditsiinilised kindad hädavajalik abivahend. Need ei kaitse mitte ainult tervishoiuteenuse osutajaid ja patsiente potentsiaalselt ohtlike mikroobidega kokkupuutumise eest, vaid aitavad tagada hügieenilist puhtust ja turvalisust kogu valdkonnas.

Mis materjalist kindad tellida?

Kuigi see ei tohiks olla üllatus, siis kõik inimesed ei teagi, et ühekordsed kindad (sageli tuntud kui „kummikindad“) pole kõik samasugused.

Ühekordsed kindad on tavaliselt valmistatud nitriilist, lateksist või vinüülist. Erinevad materjalid ja disainivalikud sobivad mõnda valdkonda paremini kui teise.

Kui tellite oma tegevuseks ebasobivat tüüpi kindad, võite lõpuks kulutada raha ja suurendada kinnaste kasutamisel torke-, rebenemis- või nakatumisohtu.

Lateksist kindad olid ühekordsete kinnaste maailmas pikk aega kõige populaarsemad ja levinumad. Paraku avastati aja jooksul, et üha enamatel inimestel on lateksiallergia, mis tekitas vajaduse muude tõhusate ja lateksivabade materjalide järele. Nendeks on näiteks vinüül ja nitriil. Siiski – inimestele, kes pole allergilised, on latekskindad mugavad, taskukohase hinnaga ja head puutetundlikkust pakkuv valik.

Vinüülkindad on valmistatud naftapõhisest kilest ehk PVC-st. Vinüülkinnaste peamine eelis on see, et nende valmistamine on odav.

Paraku on need vähem vastupidavad kui lateks ja nitriil ning pakuvad keemilisel või biomeditsiinilisel kokkupuutel vaid piiratud kaitset.

Hea valik on puudrita nitriilkindad – venivad, mugavad ja vastupidavad

Ühekordsed nitriilkindad on valmistatud sünteetilisest materjalist, mis on väga tugev ja peab hästi vastu.

Kaasaegne nitriilmaterjal on väga veniv ja mugav, hea puutetundlikkusega ning seda saab omadustelt võrrelda lateksmaterjaliga. Sellistel kinnastel on väga tõhus kulumiskindlus ja need on lõike-, vee- ja torkekindlad. Peale selle on nendega mugav toimetada ja asju haarata.

Nitriilkindad sobivad suurematele valdkondadele mõeldes kasutamiseks meditsiini- ja iluvaldkonnas. Isegi kodus võivad need kasutust leida erinevatel majapidamistöödel.

Meie e-poest saate soetada korraga nii 100 kui ka 200 kindapaari ja võimalik on valida kolme erineva suuruse vahel – S, M ja L.