Sobivad desinfitseerimisvahendid leiate meie e-poe tootevalikust

Hoolikas kätepesu ja desinfitseerimisvahendite kasutus ning kaitsemaskide kandmine aitab haiguste levikut edukalt piirata. Kätehügieen on alati olnud tähtis, kuid see pole kunagi varem saanud nii suurt tähelepanu kui praegu. Inimeste harjumused on muutumas, sest soovitakse vältida haigusi, kuid jätkata samal ajal igapäevaelu võimalikult tavapäraselt.

Samavõrd oluline on ka pindade puhastamine. Eriti neis kohtades, mida kasutab päeva jooksul palju erinevaid inimesi. Nii käte kui ka pindade desinfitseerimisvahendid suudavad edukalt hävitada viiruseid, baktereid, seeni, Gram-negatiivseid (näiteks tuberkuloositekitajat) ja Gram-positiivseid baktereid.

Kuigi teadlikkus desinfitseerimisvahendite tõhususe kohta on hiljuti tõusnud eelkõige koroonaviiruse tõttu, tasub teada, et need tapavad edukalt ka teisi ohtlikke viiruseid. Näiteks HIV, Rota, HBV, Adenoviirus, HCV, Herpes, MRSA ja paljud teised.

Desinfitseerimisvahendi tellimine

Vajate desinfitseerimisvahendit pindadele või kätehügieeniks? Kõige mugavam viis on tellida soovitud vahend kontaktivabalt e-poest. Esmakaitse veebilehelt leiate kvaliteetsed vahendid nii käte antiseptikaks kui ka pindade puhastuseks.

Lugege vahendite kohta täpsemalt iga toote juures toodud infost. Nõnda on lihtsam otsustada, milline desinfitseerimisvahend võiks sobida just teile. Käte desinfitseerimisvahendite puhul on võimalik valida sobiva mahutavusega toode, näiteks 50 ml, 100 ml, 250 ml või 500 ml. Lisaks saab väiksemate mahutite hilisemaks täitmiseks tellida omale tagavaraks 5 liitrise kanistri desinfitseerimisvahendit.

Mida desinfitseerimise puhul arvestada?

Kuna käte liiga sage desinfitseerimine võib õrna nahka kahjustada, näiteks muudab selle kuivaks, siis on hea teada, et HAND DES-X antiseptik sisaldab nahka kaitsvaid komponente, mis aitavad hoida õiget niiskustasakaalu ja taastada naha tervisliku mikrofloora.

Igasuguse desinfitseerimisvahendiga tuleb alati tegeleda äärmise ettevaatlikkusega ja järgida ohutusnõudeid, sest tegemist on tuleohtliku vedelikuga. Vahendit tuleb hoida eemal silmadest (põhjustab tugevat ärritust), kuumusallikatest, leekidest. Kasutage desinfitseerivat vedelikku hästi õhutatud ruumides ja tegutsege ettevaatlikult ning hoolikalt.

Kas teadsite, et ka UV-C kiirgus hävitab edukalt baktereid ja viiruseid? Uuenduslik UV käsisterilisaator 59S on mugavalt kaasaskantav ja laetav steriliseerija, mis desinfitseerib hetkega nii käed kui ka väiksemad esemed.

Hoidkem käed puhtad ja olgem terved!