Päikesekreemid lastele

Spetsiaalsed päikesekreemid lastele ja beebidele

Esmakaitse e-poest leiate kvaliteetset kaitset pakkuvad päikesekreemid lastele, mis on loodud just pisipõnnide vajadusi silmas pidades. Laste nahk on täiskasvanute omast õrnem ning seetõttu võib päikesepõletus tekkida kiiremini ja ootamatult.

Miks on spetsiaalne päikesekreem beebile lausa kohustuslik? Vastsündinute nahk on kahjulikule UV-kiirgusele eriti vastuvõtlik.

Esmakaitse e-pood pakub kreeme, mis loodud igas vanuses lastele ning lisaks kaitsele pakuvad ka niisutust ja sisaldavad kasulikke mineraale ja toitaineid.

Kasulik, kaitsev ja looduslik!

Päikesekreemi mõte on blokeerida kahjulik päikesekiirgus ning vältida nahapõletust. Hea kaitsekreem on võimeline aga veel paljuks muuks.

Looduslikud mineraalid, nahka niisutavad toimeained ja säilitusainetest vaba koostis teevad nahale mitmel viisil pai. Lisaks on võimalik valida lõhnavate või neutraalsete päikesekreemide vahel.

Päikesekreemid lastele – millist siis ikkagi valida?

Kõige olulisem on siiski kreemi vastupanuvõime päikesekiirgusele.

Laste päikesekreem peab olema ühel ajal tugev ja õrn. Tugev toime loob nahale UV-kiirte vastase kaitsva kihi, õiged koostisosad aga ei tekita kasutamisel ärritust, sügelust või muid nahaprobleeme.

SPF ehk füüsiliste filtritega päikesekreem on just oma nahasõbralikkuse tõttu eelistatuim laste päiksekreem. See ei kuumuta nahka üle ja sobib seetõttu ka kõige pisematele.

Üldiselt soovitatakse lastel kasutada tooteid, mille SPF algab 15-st.

Päikesekreemid beebidele annavad kindla kaitse ja rahulikuma meele

Ekspertide sõnul tõstavad päikesepõletused lapseeas nahavähi tekkeriski. Kõige kaitsetumad on väikelapsed, kelle nahk võib kahjustada saada juba päikese intensiivsuse juures, mis täiskasvanute jaoks muret ei tekita.

Päikesekaitsekreem võiks olla igal lapsevanemal käeulatuses. Lihtsaim viis päikesepõletusest hoidumiseks on soetada kõrge kaitsega päikesekreem beebile (alates SPF 40).

Esmakaitse e-pood pakub laias valikus vahte, kreeme ja päikesekaitsepiimasid igas vanuses pisipõnnidele!