Puhastusvahendid

Tõhusad puhastusvahendid Esmakaitse e-poest

Koristustöö on võimatu, kui puuduvad korralikud ja käepärased puhastusvahendid ja -tarbed.

Pindade desinfitseerimisvahendid, tolmuharjad, küürimisharjad, majapidamislapid, ekraanipuhastusvahendid, puhastusspreid – Esmakaitse e-poes leiduvate puhastusvahendite müük koosneb üksnes hoolikalt valitud toodetest. Paljud tooted on valmistatud peamiselt orgaanilistest koostisosadest.

Multifunktsionaalne puhastusvahend – milleks hea?

Igas kodus ja kontoris võiks olla teiste puhastustarvete seas ka üks tõhus mitmeotstarbeline puhastusvahend, mis sobiks paljude erinevate pindade puhastamiseks.

Samal ajal võiks universaalne puhastusvahend lõhnata hästi ja olla võimalikult naturaalse koostisega.

Näiteks kasutab meie e-poes esindatud Simple Goods kaubamärk oma toodetes 100% orgaanilisi eeterlikke õlisid, millel on meeldivad aroomid.

Pole midagi mõnusamat, kui nautida puhtaid ruume ja tunda samal ajal ka häid naturaalseid lõhnu!

Professionaalsete puhastusvahendite müük

Olgu teie sooviks soetada endale professionaalsed puhastusvahendid või lihtsalt erinevad head puhastusvahendid koju – Esmakaitse e-poest leiate kõik, mida vajate.

Mitmesugustel puhastustöödel kasutatakse nakkusohu vältimiseks ja käte kaitsmiseks ühekordseid kummikindaid. Meie valikus on lateksivabad nitriilkindad, mis on venivad ja mugavad ning suurepärase puutetundlikkusega. Nendega mugav tegutseda ja asju haarata.

Head desovahendid nii pindade kui käte desinfitseerimiseks

Pindasid võib muidugi puhastada märgkoristuse ja tavapärase puhastusaine abil, kuid tunduvalt tõhusalt hävinevad haigustekitajad siis, kui võtta kasutusele desovahendid pindadele.

Käte puhastamisest on saanud osa meie argipäevast ja seda iseäranis just haiguste hooajal. Mõistagi on kasu korralikult kätepesust, kui avalikes ruumides viibides ei ole see alati võimalik, seega võiks käepärast olla desovahend, mis hävitab haigustekitajad kiiresti.

Telli tõhusad desinfitseerimisvahendid, puhastusvahendid ja puhastustarbed mugavalt Esmakaitse e-poest.