Pharmalead Kaltsium + Magneesium 60tk

Bränd: Pharmalead

Original price was: 21,00 €.Current price is: 18,90 €.0,32 /tk

Kaltsiumi ja magneesiumi tasakaalustatud kombinatsioon vitamiinidega B6, C, D3, K ja värskete külmkuivatatud supertoitudega. Unikaalne koostis, mille eesmärk on suurendada kaltsiumi imendumist organismis.

Koostis aitab kaasa:

  • normaalsete luude (kaltsium, magneesium, vitamiinid D, K *) tugevuse säilimisele
  • normaalsele hammaste hooldusele (kaltsium, magneesium, D-vitamiin *)
  • normaalsele lihasfunktsioonile (kaltsium, magneesium *)
  • närvisüsteemi normaalsele toimimisele (vitamiinid B6, C, magneesium *)
  • tavalisele valgusünteesile (magneesium *)
  • elektrolüütide tasakaalule (magneesium *)
  • normaalsele neuroülekandele (kaltsium *)

Riisikliidega, mis kaitsevad immuunsüsteemi ja on põletikuvastase toimega, samuti rohelise teega, mis on rikkalik antioksüdantide ja heaolu parandavate toitainete allikas.

Manustamine: 2 kapslit päevas. Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kogus portsjoni kohta: 2 kapslit. Kaltsium (100 mg kaltsiumkarbonaadina ja 15 mg kaltsiumglükonaadina) 250 mg, Magneesium (Magneesiumhüdroksiidina) 125 mg, C-vitamiin 40 mg, B6-vitamiin (Püridoksiinvesinikkloriidina) 5 mg, D3-vitamiin (Koolekaltsiferoolina) 10 mcg (400IU), K-vitamiin (Füllokinoon) 37,5 mcg, Stabiliseeritud riisikliid 125 mg, Rohelise teelehe ekstrakt (Camellia sinensis (L.) Kuntze) (50% polüfenoole) 5 mg, Kõrvitsa (Cucurbita pepo L.) värske
külmkuivatatud pulber 2,5 mg, Lutserni (Medicago sativa L.) värske külmkuivatatud pulber 2,5 mg, Aronia melanocarpa värske külmkuivatatud pulber 2,5 m.

Toode on kategoorias Vitamiinid.