Ostukorv
0,00 
Menüü

Mis on maskide hinnad Esmakaitse e-poes?

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid meditsiini- ja tervisetooteid soodsalt ning kiirelt. Soovime, et tunneksite end turvaliselt ja hoituna ning hoolitseme selle eest, et maskid ja teised kaitsevahendid oleksid hõlpsalt kättesaadavad kõigile. Siinjuures on vaja rääkida maskide hinnast – ühest olulisest valikukriteeriumist.

Saame kinnitada, et soodsa, kuid tõhusa kaitsevahendi leiab endale igaüks.

Ühekordsete maskide hinnad – kvaliteet soodsalt

Enam kui aasta tagasi sai ühekordseid maske soetada vaid apteegist ja keegi ei osanud arvatagi, et tulevikus võib neid vaja minna meil kõigil. Mäletame sedagi, kuidas ühel hetkel apteegimaskid täiesti otsa said. Hiljem ilmusid maskid jälle lettidele tagasi, kuid siis juba mitu korda kallima hinnaga.

•            Esmakaitse valikust leiate Terviseametis registreeritud 3-kihilised ühekordsed maskid. Tegemist on klassikaliste kirurgiliste maskidega, mida võib korraga kanda kuni 4 tundi. Ühe paki (sisaldab 50 tk) hind on 8,99 eurot. Uurige lähemalt siit.

•            Värvilised ning mustritega kaunistatud meditsiinilised maskid toovad argiellu pisut vaheldust ja loovad silmailu. Tegemist on 3-kihiliste ühekordsete maskidega, mille filteerimistõhusus on ≥ 98%. 1 pakk (10 tk) on saadaval hinnaga 13 eurot. Rohkem infot leiate siit.

•            Mõnes olukorras (näiteks haigetega kokku puutudes) on vajalik kasutada eriti tõhusat ja pikemaajalist kaitset. Selleks sobib hästi FFP3 respiraator, mille hind (1 tk) on 5,90 eurot.

Korduvkasutatavate maskide hinnad – hea valik, hea hind

Korduvkasutatavad maskid sobivad inimesele, kelle jaoks on oluline rahaline kokkuhoid ja keskkonnasäästlikkus. Lisaks on neid mugav kasutada olukordades, kus nakatumisoht on väike ja inimestega väga tihedalt kokku ei puututa – näiteks kiirel poeskäigul. Kui palju korduvkasutatavad maskid maksavad?

•            Klassikaline musta värvi riidest näomask on mugav ja pehme (materjal 100% polüester). Selle maski saab tellida hinnaga 2,8 eurot tk. Uurige siit.

•            Antibakteriaalne korduvkasutatav mask on varustatud hõbeniitidega, mis hävitavad baktereid. Mask on musta tooni, 3-kihiline ning valmistatud puuvillast. Hind: 5,99 eurot tk. Rohkem infot leiab siit.

•            Health masktaaskasutatud riidest korduvkasutatav mask on tõhusalt filtreeriv ja vetthülgav. Maski hind: 4,99 eurot tk.

Lisaks maskidele saab Esmakaitse e-poest soetada respiraatoreid, desinfitseerimisvahendeid, ühekordseid kindaid, FlowFlex kiirteste jpm.

Enamikku toodetest on võimalik tellida ka suures koguses, mis muudab toodete tükihinna veelgi soodsamaks.

Uurige infot meie toodete kohta ja kui teil on küsimusi, siis vastame teile hea meelega!

Olgem terved ja hoitud!

« | »