Ostukorv
0,00 
Menüü

Miks on kummikarud juustele mugavaimad juuksevitamiinid?

Kes meist ei sooviks kauneid ja terveid juukseid? Tavaliselt nõuab selle soovi täideviimine aga rohkesti vaeva ja aega. Kellel pole tahtmist ravišampoonide, toonikumide, palsamite, leotiste ja paljude teiste keeruliste protseduuridega toimetada, sel tasub turgutuseks valida pigem juuksevitamiinid – näiteks populaarsed juuksekasvu soodustavad kummikarud. 

Miks on kummikommidele sarnased juuksevitamiinid niivõrd head? Vaatame kohe lähemalt!

Mis kahjustab juukseid?

Paksud, toidetud ja kaitstud juuksed väljendavad mitte ainult ilu, vaid ka kandja head tervist. Kahjuks ei kuula paljud meist alati oma juuste SOS-signaale. 

Juukseid kahjustavad saastunud õhk, kloorivesi, halva kvaliteediga juuksetooted, liigne keemiline töötlemine, juuksetüübile sobimatute šampoonide ja palsamite kasutamine ning sage föönitamine.

Kui lisate sellele stressi, ühekülgse toitumise, halvad harjumused, siis oletegi käivitanud juuste hävitamise masinavärgi. Juuste väljalangemise probleemiga enamik meist kokku puutuda ei sooviks, kuid kahjuks kimbutab see nii mehi kui naisi, eriti just kevadel ja sügisel.

Maitsvad kummikarud on saanud paljude lemmikuks

Kui arvate, et vitamiinid ei saa olla maitsvad, siis pole te kummikarusid ilmselt veel proovinud. Looduslikud vaarika- ja mustikamaitselised kummikarud on suurepärane lisand igasse päeva. 

Marjamaitselised ilma keemiliste lisanditeta kummikommid on kui preemia hommikuseks turgutuseks või tõeliselt raske päeva lõpetuseks. Laste eest peitke vitamiinikommid igal juhul ära, sest need on täiskasvanute maiustused!

100% taimsed vitamiinid

Nime poolest karukesed, aga sisult taimsed kummikommid sobivad ka veganitele. Vitamiinid on gluteeni- ja laktoosivabad ega sisalda kahjulikke kunstlikke magusaineid ning maitsetugevdajaid. Kummikarude valmistamisel on kasutatud looduslikke aroome ja laboris testitud koostisosi.

Kummikarusid on mugav kasutada

Lihtne ja praktiline – igapäevaelu hõlbustamiseks on toitaineterikkad juuksevitamiinid tehtud karukujulisteks kummikommideks. Unustage kurku takerduvad kapslid või ebameeldivate tablettide neelamine. Ampsake kummikomm suhu, tundke mõnusat maitset ja närige hoolikalt enne allaneelamist. Koguni 99% tarbijatest ostaksid kummikaru vitamiine taas, sest need on igas mõttes head!

Kuuekümnest karukesest koosnevast pakist jätkub kuuks ajaks – selleks, et oma juustel konkreetseid tulemusi näha, soovitavad tootjad vitamiine tarvitada kolm kuni kuus kuud.

Paljude kummikarusõltlaste meelehärmiks on päevane annus juuksevitamiine vaid kaks kummikaru.

Kummikarukesed juustele sisaldavad vitamiine ja mineraalaineid

Kummikarukestes on palju väärtuslikke vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud nii juustele, nahale kui küüntele. Erinevad vitamiinid nagu A-vitamiin, E-vitamiin, D3-vitamiin ja kõik B-vitamiinid panevad juuksed ja naha särama ning muudavad küüned tugevaks.

Vitamiinid sisaldavad biotiini, foolhapet ja C-vitamiini – selline suurepärane kokteil on juuste ja juuksejuurte tugevdamiseks otsekui loodud. 

Eriti tõhus koostisosa on antioksüdandina tuntud C-vitamiin, mis kaitseb juuksejuuri, soodustab juuste kasvu ning annab neile elujõudu. Katkiste ja õhukeste udemete hirm – biotiin – soodustab juuksekasvu ning foolhape vähendab juuste väljalangemist. 

Juuksevitamiinid tõepoolest toimivad

Looduslike koostisosadega vitamiinid, mis sisaldavad biotiini, seleeni ja tsinki, toetavad ja turgutavad tervist, parandavad karvakasvu ja -tihedust ning tugevdavad küüsi. Toidulisand kaitseb juuste hõrenemise ja väljalangemise eest. 98% kummikarude tarbijatest märkasid oodatud tulemusi juba kolme kuu pärast. 

Katkised ja hõredad juuksed, haprad küüned ja ilmetu nahk on minevik. Vaid kaks karukest päevas muudavad juuksed terveks ja tihedaks. Taastage oma juuste, küünte ja naha parimad omadused hellitades ennast maitsvate ning tervislike kummikarudega. 

Juuste kummikarud sobivad nii endale kui kingituseks

Kummikarud sobivad nii endale kui ka kingituseks, sest need lõbusalt tõhusad vitamiinid on ilu ja tervise turgutamiseks loodud.

Kasutades kummikarude juuksevitamiine:

Ilusaid ning terve väljanägemisega juuksed väljendavad head tervist. Et kiharad oleks uhked ning silmapaistvad, peab tasakaalus olema kogu keha. Parimad juuksevitamiinid aitavad juukseid kiiremini kasvatada ja tugevamaks muuta.

Foto: Cottonbro.

« | »