Ostukorv
0,00 
Menüü

Kvaliteetsete isikukaitsevahendite müük ja tellimine Esmakaitse e-poest

Kvaliteetsete isikukaitsevahendite müük ja tellimine.

Soovite kaitsta end ja oma lähedasi viirushaiguste eest? Esmakaitse.ee tootevalikust leiate kvaliteetsed ja soodsad näokaitse maskid (nii ühekordsed kui ka korduvkasutatavad), desinfitseerimisvahendid kätele ja pindadele, respiraatoridvisiirid ja palju muud, mis aitavad vältida haigustekitajaid ja püsida tervena.

Ühekordsed maskid, korduvkasutatavad maskid, respiraatorid ja visiirid

Miks on tarvis oma nägu katta maski, respiraatori või visiiriga? Nakatunud inimese puhul paiskuvad köhides või aevastades õhku viirusetekitajad ja levivad sedasi hõlpsasti ühelt inimeselt teisele. Mitte aga siis, kui kantakse maski või muud nägu katvat isikukaitsevahendit. Kaitsemask on justkui müür, mis takistab viiruseosakeste liikumist ja levimist. Eelkõige on maski kandmisest kasu just siseruumides, kus viibib üheskoos palju inimesi. Näiteks kauplustes, haiglates ja avalikes teenindusruumides. Õues või kodus (kui kogu pere on terve) pole maski kanda vaja.

Meilt saate tellida nii korduvkasutatavaid kui ka ühekordseid maske, visiire ja respiraatoreid – nii üksikult kui ka suuremas koguses. Teie otsustate, milline maskiliik sobib kõige paremini teie elustiili ja igapäevaeluga.

Desinfitseerimisvahendid muudavad kaitse veel tõhusamaks

Maski kandmine vähendab haigestumisriski, kuid üksnes sellest ei pruugi olla nii palju kasu kui tarvis. Haiguste vältimine on kõige tõhusam siis, kui samal ajal pöörata tähelepanu ka käte ja pindade puhastamisele ning vältida inimestevahelisi lähikontakte.

Korralik kätepesu on kahtlemata oluline, kuid vahel pole selleks võimalust. Või siis ei paku tavapärane pesemine nii suurt kindlustunnet kui vajate. Meie tootevalikust leiate desinfitseerimisvahendid, mis aitavad tagada turvatunde seal, kus iganes viibite. Saate soetada käte desinfitseerimisvahendi, mida on kerge pista näiteks taskusse, et seda kodust väljaspool hõlpsasti kasutada. Saadaval on ka suuremad ning mugava pihustiga tooted.

Lisaks on tootevalikus ka pindade puhastamiseks mõeldud tõhusad vahendid, mis hävitavad edukalt nii seened, viirused kui ka bakterid. Pindasid on vajalik desinfitseerida kohtades, mida sageli kasutatakse ja puudutatakse – WC, vannituba, käsipuud, tööpinnad, lauad, toolide käsipuud, ukselingid jms.

Esmakaitse e-poest leiate heade hindade kvaliteetsed kaitsevahendid – maskid, respiraatorid, visiirid, desinfitseerimisvahendid. Toodete kvaliteet on kontrollitud ja kliendid on meid tunnustanud. Teie valitud kaubad jõuavad kohale 1–3 päeva jooksul.

Kaitske end ja oma kõige kallimaid!

« |