Diet Food Super Matcha tee / Matcha roheline tee 40g

Bränd: Diet Food

Original price was: 15,50 €.Current price is: 14,41 €.360,25 /kg

Matcha on jahvatatud roheline Jaapani tee, mida traditsiooniliselt serveeritakse Jaapanis teetseremoonia käigus. Matcha on haruldane ja hinnaline tee, millel on organismi meeldivalt värskendav ja puhastav toime. Mahepõllundusest pärit tee on korjatud Kyoto piirkonnast, võitleb edukalt oksüdatiivse stressiga, sisaldab meele-erksust andvat kofeiini ning parandab keskendusmisvõimet.

Oma kodumaal Jaapanis on matcha juba aastatuhanded tuntud elueliksiirina, kuna parandab enesetunnet ja annab energiat. Pärast teelehtede korjet kuivatatakse matcha lehed tervete lehtedena ning seejärel jahvatatakse peeneks pulbriks. Matcha-tee on teistest mustadest-rohelistest teedest kordi tervislikum, kuna seda juues juuakse ära lahustunud teelehed, aga teiste teede puhul vaid teelehtede tõmmis. Selliselt imendub 100% kasulikest ainetest otse organismi.
Matcha-tees on rohkelt antioksüdante – 137 korda rohkem, kui tavalises rohelises tees, ning seetõttu aitab edukalt võidelda vabade radikaalidega. Kõrge kofeiini, aminohapete (L-teaniini), vitamiinide ja mineraalide sisaldus teeb matcha-teest ideaalse enesetunnet ja tervist parandava joogi.

Kasutamine: 

Matcha-teed traditsiooniliseks valmistamiseks võta 1/2 teelusikatäit (1 g) matcha-tee pulbrit ja vala peale 70-80°C vesi, sega korralikult.

Toode on kategoorias Tervislik toit.