Diet Food Collagen + MSM / Peenestatud veisekollageen + MSM 200g

Bränd: Diet Food

Original price was: 16,90 €.Current price is: 15,72 €.78,60 /kg

Kaks-ühes toidulisand: hüdrolüüsitud veisekollageen + MSM.
Veisekollageen on parim kollageenvalgu allikas ning on organismi poolt kergesti omastatav. Sobib füüsiliselt nõudliku elusviisiga inimesele, kes hoolitseb oma välimuse ning juuste, naha, küünte, luude ja liigeste tervise eest. Kollageen moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Tõeline tervise, ilu ja nooruse valem! MSM on orgaaniline väävliühend, mis mõjub hästi luustikule, lihastele, juustele ja nahale.

Diet Food on ökoloogiline bränd. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toimeained
Aktiivsed koostisosad:

  • Valku 79 g 100 g kohta
  • MSM-i 20 g 100 g kohta

Koostis
80% peenestatud veisekollageen, 80% metüülsulfonüülmetaan (MSM).
Allergeenid: võib sisaldada pähkli- või gluteenijääke.

Kasutamine
Soovitatav ööpäevane annus: 10 g.

Sobib tarbimiseks näiteks pärast trenni, lisada hommikusele smuutile või segada oma lemmikjoogiga.

Tähelepanu!
Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoia toodet kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Tervislik toit.