Shirataki nuudlid – Diet Food Shirataki Diet Spaghetti / Shirataki nuudlid 200g

Bränd: Diet Food

3,26 16,28 /kg

Shirataki nuudlid on peaaegu nullkalorsusega läbipaistvad ja ilma iseäraliku maitseta nuudlid. Nuudlite põhikoostisaineks on glükomannaan – vees lahustuv kiudaine, mis on saadud Aasias kasvavast Rivieri titaanjuurest. Shirataki nuudleid kasutatakse traditsiooniliselt enim Jaapani köögis.

Shirataki nuudlid on 100% taimset päritolu ja sisaldavad kiudaineid. Ei sisalda rasva, suhkrut, tärklist, valku ja nisu. Valmivad kiiresti: hauta või keeda 2-3 minutit. Shirataki nuudlid on läbipaistvad ning neil puudub iseäralik maitse. Kombineeri nuudleid erinevate roogade ja kastmetega. Maitsesta vastavalt oma eelistustele.

Toimeained
Ei sisalda allergeene.

Koostis

puhastatud vesi, konjaki taime jahu, kaltsium hüdroksiid

Kasutamine – Shirataki nuudlite valmistamine

Loputa Shirataki nuudlid sooja vee all, keeda või kuumuta pannil 2-3 minuti jooksul. Hoia jahedas kuivas kojas. Avatud pakendit säilitada külmikus max kuni 3 päeva. Sulgeda pakend ning jätta nuudlid vedeliku sisse.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Tervislik toit.