Diet Food Shirataki Diet Rice / Shirataki riis 200g

Bränd: Diet Food

2,80 14,00 /kg

Shirataki riis on peaaegu nullkalorsusega läbipaistev ja ilma iseäraliku maitseta riis. Põhikoostisaineks on glükomannaan – vees lahustuv kiudaine, mis on saadud Aasias kasvavast Rivieri titaanjuurest. Shiratakit kasutatakse traditsiooniliselt enim Jaapani köögis.

Riis on 100% taimset päritolu ning rikas vees lahustuvate kiudainete sisalduse poolest. Ei sisalda rasva, suhkrut, tärklist, valku, gluteeni ja nisu. Valmib kiiresti: hauta või keeda 2-3 minutit. Riis on läbipaistev ning sellel puudub iseäralik maitse. Kombineeri riisi erinevate roogade ja kastmetega. Maitsesta vastavalt oma eelistustele.

Toimeained
Ei sisalda allergeene.

Koostis

puhastatud vesi, konjaki taime jahu, kaltsium hüdroksiid

Kasutamine

Loputa riisi sooja vee all, keeda või kuumuta pannil 2-3 minuti jooksul. Hoia jahedas kuivas kojas. Avatud pakendit säilitada külmikus max kuni 3 päeva. Sulgeda pakend ning jätta riis vedeliku sisse.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.