Diet Food Shirataki Diet Fettuccine / Glükomannaani lintnuudlid 200g

Bränd: Diet Food

Original price was: 3,50 €.Current price is: 3,25 €.16,25 /kg

Nuudlite põhikoostisaineks on glükomannaan – vees lahustuv kiudaine, mis on saadud Jaapanis ja Hiinas kasvavast Rivieri titaanjuurest. Madala süsivesikusisaldusega nuudlid on 100% taimset päritolu ning neid võib tarbida riisi ja tavalise pasta asemel. Ei sisalda GMO-d rasva, suhkrut, tärklist, valku, sojat, gluteeni ega nisu. Täesti kalorivaba. Toode omab Jaapani Põllumajandusstandardi sertifikaati JAS (ehtne mahepõllundustoode).

Diet Food on ökoloogiline bränd. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toimeained
Toiteväärtus 100 g kohta:

  • energiasisaldus 33 kJ/8 kcal
  • rasv 0,1 g, millest küllastunud 0,1 g
  • süsivesikud 1,1 g, millest suhkur 0,2 g
  • kiudained 1,8 g
  • valgud 0,3 g
  • sool 0,01 g

Koostis
Rivieri titaanjuurest saadud glükomannaan, vesi, kaltsium hüdroksiid.

Kasutamine

Valmivad kiiresti – hauta või keeda 2-3 minutit.
Hoia kuivas, normaalse temperatuuriga kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Tervislik toit.