Diet Food Probiotics Anti-Aging Premix Capsules / Vananemisvastased probiootikumid 60tk

Bränd: Diet Food

14,41 0,24 /tk

Laos

Diet Food probiootikumid sisaldavad nii bifido- kui laktobaktereid, ühtekokku viie piimhappebakterite tüve: B. longum – BL21, L.plantarum – Lp90 , L.rhamnosus – LRa05, L.acidophilus – LA85, B.lactis – BLa80. Üks kapsel sisaldab kokku ligi 4,5 miljardit piimhappebakterit. Probiootikumide valimisel tasub meeles pidada, et nende efektiivsus sõltub bakterite kontsentratsioonist kapslis. Diet Food probiootikumidel on vananemisvastane mõju ja naha tervist toetav toime.

  • sisaldab prebiootikume: inuliin, baobab
  • prebiootikumide sisaldus tõhustab probiootikumide toimet
  • sinu eesmärk: ilus nahk
  • 60 vege kapslit x 450 mg
  • 100% veganisõbralik koostis
  • toodetud Poolas

Koostis
Inuliin, vananemisega võitlev piimhappebakterite kompleks (B.longum-BL21, L.plantarum-Lp90, L.rhamnosus-LRa05, L.acidophilus-LA85, B.lactis-BLa80 4,5 miljardit), baobabi pulber.

Kasutamine
Soovituslik päevane annus: 2 kapslit.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.