Diet Food Collagen Pure / Kollageen 200g

Bränd: Diet Food

14,41 72,05 /kg

Laos

Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Hüdrolüüsitud veisekollageen on parim kollageenvalgu allikas ning on organismi poolt kergesti omastatav. Sobib füüsiliselt nõudliku elusviisiga inimesele, kes hoolitseb oma välimuse ning juuste, naha, küünte, luude ja liigeste tervise eest. Kollageen moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Kollageen on tervise, ilu ja nooruse valem.

Diet Food on ökoloogiline bränd. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toimeained
Allergeenid: võib sisaldada pähkli- või gluteenijääke.

Valgud 9,4 g

Koostis
100% peenestatud veisekollageen.

Kasutamine
Soovitatav ööpäevane annus: 10 g.

Sobib tarbimiseks näiteks pärast trenni, lisada hommikusele smuutile/pudrule või segada vee/mahlaga.

Tähelepanu!
Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoia toodet kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Tervislik toit.