ECOSH MEHE VÄGI – vitamiinid meestele 90tk

Bränd: Ecosh

Original price was: 36,00 €.Current price is: 34,20 €.0,38 /tk

Mehe Vägi on spetsiaalselt meestele disainitud multivitamiini toode, mis sisaldab kõiki olulisi toitaineid – vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid ja taimseid ekstrakte, toetades igapäevaselt meeste vaimset ning füüsilist võimekust.

Vitamiinid on vältimatult vajalikud mikrotoitained, mõjutades oluliselt raku protsesse. Mineraalained on olulised luustiku, kehavedelike ja ensüümide koostises ning edastavad närviimpulsse.

Valgud tagavad organismi kasvu, ehituse ja arengu, osaledes ensümaatilistes protsessides. Mehe Vägi tootes on Siberi ženšenn, roosilõhnaline kuldjuur ja mitmed vitamiinid ning mineraalained, toetades keha kaitsevõimet, vereringet, potentsi ja vastupidavust.

Vitamiinid on tänapäeva mehele olulised, kuna mitmekesise toidu tarbimine võib olla keeruline, põhjustatud toiduainete töötlemisest, vitamiinide kadumisest transpordi käigus ning ühekülgsest toitumisest.

Kapslis olevad toitained on meestele suurepärane tugi hea tervise tagamisel. Koostisosad hõlmavad C-vitamiini kompleksi, aminohappeid, taimseid ekstrakte ja vitamiine.

KOOSTIOSAD: Liposoomne C-vitamiini kompleks (L-askorbiinhape, maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid)), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), L-arginiin, Lõvilakk-korallnarmik ehk Lion’s Mane (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha ekstrakt, L-glutamiin, Siberi ženšenn ehk eleuterokokk (Eleutherococcus senticosus) 20:1 ekstrakt, nikotiinamiid (vitamiin B3), korditseps ehk hiina mardustõlvik (Ophiocordyceps sinensis ehk Cordyceps sinensis) ekstrakt 20:1 (40% polüsahhariide), roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea L.) ekstrakt 4:1 (3% rosaviine, 1% salidrosiide), L-Tauriin, L-Trüptofaan, tsinkdiglütsinaat, püridoksaal-5′-fosfaat (vitamiin B6), mangaandiglütsinaat, vitamiin A (retinüülpalmitaat), foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat), L-selenometioniin, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

MANUSTAMINE: 1–4 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult. Toote kogus: 90 taimset kapslit, netokaal 51 g.

Toode on kategoorias Vitamiinid.