Swissdent EXTREME hambapasta 100ml

Bränd: Swissdent

Original price was: 19,90 €.Current price is: 14,92 €.149,20 /liiter

Laost otsas

Swissdent Extreme on valgendav hambapasta võitlemaks tugevate värvimuutuste vastu, mis on põhjustatud näiteks kohvis, tees või punases veinis sisalduvate parkainete poolt. Sobib kasutamiseks kõigile, kes soovivad valgemaid hambaid.

Swissdent hambapastade retseptid on välja töötatud kasutades ära uusimaid tänapäevaseid teadmisi hammastest ja tehnoloogiast ning sisaldavad vaid parimaid koostisosi. Tänu teadustööle ja uuringutele on Swissdent hambapasta õrnatoimeline, hambavaapa taastav ja sealjuures efektiivselt valgendav. Tulemuseks on luksuslik kvaliteettoode, mille innovatiivne koostis omab arvukalt patente üle maailma.

Swissdent Extreme on valgendav hambapasta võitlemaks tugevate värvimuutuste vastu, mis on põhjustatud näiteks kohvis, tees või punases veinis sisalduvate parkainete poolt. Efektiivne valgendav toime saavutatakse koostises oleva kaltsiumperoksiidi, söögisooda ning puuviljaensüümide koosmõjul. Sisaldab fluoriidi, mis aitab kaitsta hambaid kaariese eest.

Omadused:

  • Tõhus kolmekordne valgendav toime tänu peenestatud kaltsiumperoksiidile (Nanoxyd®), taimsetele ensüümidele (papaiin ja bromelaiin) ning söögisoodale, mis neutraliseerib happerünnakuid, samal ajal efektiivselt kollakat pigmentatsiooni eemaldades. Kaltsiumperoksiid, olles väga leebe valgendav agent, suudab mikroosakestena läbida hambaemaili kristallstruktuuri ning seda tõhusalt valgendada.
  • Sisaldab koensüümi Q10 ja E-vitamiini, mis parandavad igemete verevarustust, tugevdavad neid ning aitavad kaasa rakkude uuenemisele.
  • Madal RDA 40 väärtus tagab, et hambad ei muutu valgendamisel tundlikuks.
  • Sisaldab fluoriidi 1180 ppm, mis tugevdab hambaemaili ja aitab ennetada kaariese teket.
  • Ei sisalda SLS-i.

Kasutamine:
Peske hambaid 2 korda päevas 2 minutit. Efektiivsema toime saavutamiseks ära loputa harjamise järgselt suud veega.

Sobib kasutamiseks alates 6. eluaastast.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.