Swissdent 4×4 Test the Best hambapastad (Extreme 10ml, Gentle 10ml, Crystal 10ml, Biocare 10ml)

Bränd: Swissdent

Original price was: 19,90 €.Current price is: 14,92 €.

Laost otsas

Swissdent hambapastade retseptid on välja töötatud kasutades ära uusimaid tänapäevaseid teadmisi hammastest ja tehnoloogiast ning sisaldavad vaid parimaid koostisosi. Tänu teadustööle ja uuringutele on Swissdent hambapasta õrnatoimeline, hambavaapa taastav ja sealjuures efektiivselt valgendav. Tulemuseks on luksuslik kvaliteettoode, mille innovatiivne koostis omab arvukalt patente üle maailma.

 

Swissdent Extreme on valgendav hambapasta võitlemaks tugevate värvimuutuste vastu, mis on põhjustatud näiteks kohvis, tees või punases veinis sisalduvate parkainete poolt. Sobib kasutamiseks kõigile, kes soovivad valgemaid hambaid.

Swissdent Extreme on valgendav hambapasta võitlemaks tugevate värvimuutuste vastu, mis on põhjustatud näiteks kohvis, tees või punases veinis sisalduvate parkainete poolt. Efektiivne valgendav toime saavutatakse koostises oleva kaltsiumperoksiidi, söögisooda ning puuviljaensüümide koosmõjul. Sisaldab fluoriidi, mis aitab kaitsta hambaid kaariese eest.

Omadused:

 • Tõhus kolmekordne valgendav toime tänu peenestatud kaltsiumperoksiidile (Nanoxyd®), taimsetele ensüümidele (papaiin ja bromelaiin) ning söögisoodale, mis neutraliseerib happerünnakuid, samal ajal efektiivselt kollakat pigmentatsiooni eemaldades. Kaltsiumperoksiid, olles väga leebe valgendav agent, suudab mikroosakestena läbida hambaemaili kristallstruktuuri ning seda tõhusalt valgendada.
 • Sisaldab koensüümi Q10 ja E-vitamiini, mis parandavad igemete verevarustust, tugevdavad neid ning aitavad kaasa rakkude uuenemisele.
 • Madal RDA 40 väärtus tagab, et hambad ei muutu valgendamisel tundlikuks.
 • Sisaldab fluoriidi 1180 ppm, mis tugevdab hambaemaili ja aitab ennetada kaariese teket.
 • Ei sisalda SLS-i.

 

Swissdent Gentle valgendav hambapasta eriti tundlikele hammastele.

Swissdent Gentle on valgendav hambapasta eriti tundlikele hammastele. Erinevalt enamikest turulolevatest valgendavatest pastadest, mis oma koostises sisaldavad valgendamiseks suurel hulgal abrasiivseid räniosakesi, toimub Swissdent Gentle hambapastaga pestes valgendamine looduslike ensüümide ja kaltsiumperoksiidi abil. Kaltsiumperoksiid on tõhus, kuid leebe valgendav agent ja ei põhjusta hammaste liigtundlikkust. Fluoriid aitab kaitsta hambaaukude eest.

Omadused:

 • Tõhus valgendav toime tänu peenestatud kaltsiumperoksiidile.
 • Puhastab hambaid õrnalt looduslike puuviljaensüümide (papaiin ja bromelaiin) abil ja ei kriimusta hambaemaili.
 • Sisaldab koensüümi Q10 ja E-vitamiini, mis parandavad igemete verevarustust ja aitavad kaasa rakkude uuenemisele ning igemete tugevdamisele.
 • Fluoriid kaitseb ja tugevdab hambaemaili, ennetades hambaaukude teket.
 • Tänu väikesele abrasiivsusele (RDA 25) sobib kasutamiseks peale hammaste valgendamist või taastusravi (kroonimine, proteesimine).
 • Ei sisalda SLS-i.

 

SWISSDENT Crystal hambaemaili ja hambaluud remineraliseeriv ja valgendav hambapasta. Tagab hammaste valge ja särava väljanägemise.

Swissdent hambapastade retseptid on välja töötatud kasutades ära uusimaid tänapäevaseid teadmisi hammastest ja tehnoloogiast ning sisaldavad vaid parimaid koostisosi. Tänu teadustööle ja uuringutele on Swissdent hambapasta õrnatoimeline, hambavaapa taastav ja sealjuures efektiivselt valgendav. Tulemuseks on luksuslik kvaliteettoode, mille innovatiivne koostis omab arvukalt patente üle maailma.

Swissdent Crystal on hambaemaili tugevdav ja mikromõrasid parandav valgendava toimega hambapasta. Pastas sisaldub lisaks tugevdavatele biomineraalidele veel puuviljaensüüm papaiin, mis aitab naturaalsel teel lõhustada hambakatu koostises olevaid valke ning ksülitool, mis annab antibakteriaalse kaitse.

Omadused:

 • Sisaldab fluoriidi asendavaid patenteeritud biomineraale (hüdroksüapatiit), mis tugevdavad hamba kristallstruktuuri.
 • Kaltsiumglütserofosfaat tugevdab hambaluud.
 • Kaaliumnitraat on tuimestava efektiga ning vähendab tundlikkust.
 • Puuviljaensüüm papaiin lõhustab hambakatu ja valgendab tõhusalt hambaid.
 • Tsingiühendid ennetavad hambakivi teket.
 • Ksülitool antibakteriaalse ainena tagab kaitse kaariese eest.
 • Madala abrasiivsuse tõttu (RDA 14) sobib hästi eriti tundlikele hammastele.
 • Ei sisalda parabeene, fluoriidi ega SLS-i.

 

Looduslik taastav hambapasta BIOCARE.
Taimsete ekstraktidega ja ensüümidega vegan hambapasta valgendab ja tugevdab hambaid ning hooldab igemeid. Vähendab hambakatu teket. Sisaldab AHA happeid, hüaluroonhape ja Gotu Kola ekstrakti, soodustamaks rakkude taastumist ja hooldamaks igemeid. Ei sisalda: SLS, parabeene, fluoriidi, PEG säilitusaineid, laktoosi, gluteeni. Väga madal abrasiivsus RDA 38. Sobib kasutamiseks alates 4. eluaastast

 

Kasutamine:
Peske hambaid 2 korda päevas 2 minutit. Efektiivsema toime saavutamiseks ära loputa harjamise järgselt suud veega.

Sobib kasutamiseks alates 6. eluaastast.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.