Skosh plastikuvaba ja biolagunev vannitoa puhastusvahend 1tk

Bränd: Skosh

Original price was: 2,95 €.Current price is: 2,65 €.2,65 /tk

Laost otsas

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus.

Skosh puhastustabletid ei sisalda toksilisi aineid, sisaldab 100% biolagunevaid ja vegan koostisosi. Lõhnastatud eeterlike õlidega. Puhastustableti kasutamine aitab märkimisväärselt vähendada puhastusvahendite ostmisest tekkivat plastiku hulka.

Skosh vannitoapuhastusvahendit saad kasutada pindade puhastamiseks nagu dušinurk, wc-potid, kraanikausid, vannitoaplaadid. NB! mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Suurem osa mustusest tekib vannituppa veeplekkide ja katlakivi tõttu. Seetõttu on Skosh vannitoapuhastusvahendi pH-tase kohandatud spetsiaalselt katlakivi ja veelplekkide efektiivseks eemaldamiseks. Skosh vannitoapuhastusvahendi pH on madalam, mistõttu muudab see vannitoa puhastamise hõlbsamaks.

Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lund Ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus öko-sõbralike koostisosadega. Ei jäta pindadele ohtlikke jääke! Kõik Skosh tooted sobivad majapidamisse, kus on lapsed ja loomad. PS! Kuid hoolimata sellest tuleb hoida puhastustabletid laste ja loomade eest kättesaamatus kohas!

Omadused

  • Biolagunevad vegan koostisosad
  • 100% mittetoksilised koostisosad
  • Plastikuvaba
  • Madala CO2 määraga
  • Pakendatud paberist pakendisse

Kasutamine

Kõige parem tulemus on Skoshi tablett 500ml pudeli kohta. Täida 500ml veega (soovitatav soojem vesi, kuna siis lahustub tablett kiiremini). Lisa tablett pudelisse ning lase lahustuda. Paari minuti pärast keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit (sõltub vee temperatuurist). Puhastusvahend on lahutatuna efektiivne kuni 6 kuud.

Ühte ja sama pudelit saad lõpmatuseni tabletiga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plastiku hulka.

Koostisosad

Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.