Shroomwell Detox Elixir Must ploom & Granadill 500ml

Bränd: Shroomwell

Original price was: 27,90 €.Current price is: 22,32 €.44,64 /liiter

Laost otsas

DETOX ELIXIR Toidulisand Musta pässiku, Šiitake, Musta pipra*, Musta ploomi ja Granadilliga

Chaga e. must pässik(Inonotus obliquus) on tuntud kui seente kuningas. Must pässik on olnud tähtsal kohal läbi mitmete kasutusviiside juba aastatuhandeid Soome-Ugri vanade hõimude kultuurist Ameerika Indiaani ja Siberi hõimudeni välja.
Shiitake(Lentinula edodes) on tuntud kui elujõulisuse ja ilu seen. Traditsioonilises Hiina meditsiinis on kasutatud juba sajandeid.

Must pipar aitab:

  • säilitada loomulikku seedefunktsiooni
  • nahka puhastada
  • toksiine seedida.
  • puhastada maksa ja toetab selle funktsiooni
  • säilitada keha terviklikkust oma antimikroobse ja parasiitidevastase toime ning immuunsüsteemi toetamise kaudu

Koostis: Musta pässiku ja šiitake ekstrakt (60.4%) (vesi (aqua), must pipar (Piper nigrum) (11.2%), must pässik (Inonotus obliquus) (6%), šiitake (Lentinula edodes) (3%)), õunamahla kontsentraat (Malus domestica), musta ploomi püree (Prunus nigra Aiton) (4.6%), passionivilja mahla kontsentraat (Passiflora edulis) (2%), antioksüdant (L-askorbiinhape), värskelt pressitud sidrunimahl (Citrus limon).

Kasutamine: Üks annus 25 ml, enne sööki 1-2 x päevas. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus täiskasvanutele 50 ml. 1spl~15ml.
Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.