Placent Activ Milano palsam 1000 ml

35,90 0,04 /ml

Laost otsas

Rikkaliku konsistentsiga platsenta-ekstrakti sisaldav palsam, mis soodustab juuste kasvu ja vähendab nende väljalangemist. Esimesi tulemusi näed juba 2 nädalaga.

Placent Activ Milano palsam sisaldab aminohappeid ja 100% naturaalset platsenta-ekstrakti, mis soodustab juuksekasvu ning pidurdab juuste väljalangemist. Palsam kaitseb juukseid kahjulike välismõjude eest. Tänu siidiproteiinidele on juuksed pehmed.

Palsam sobib kõikidele juuksetüüpidele, eriti aga kuivadele ja töödeldud juustele.
Toodetud ja pakendatud Itaalias.

Kahe nädala möödudes
Märkad, et peanahk on niisutatum ja paremas seisukorras. Juuksed on muutunud elujõulisemaks.

Nelja nädala möödudes
Juuksekasv on saanud sisse hea hoo. Juuksekarvade seisukord on veelgi paranenud.

Kahe kuu möödudes
Juuksed kasvavad nüüd ühtlase kiirusega ja on paksemad, sest nende väljalangemine on vähenenud.

Kolme ja enama kuu möödudes
Tooteid edasi kasutades kiire juuksekasv jätkub ning juuksed võivad kasvada lausa 4,5 cm kuus.

Kasutamine
Kanna palsam juukseotstele , lase 2-3 minutit imenduda ja loputa veega. Ära kanna palsamit otse peanahale – nii ei lähe juuksed kiiresti rasuseks.

Koostisosad
AQUA, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, CETRIMONUM CHLORIDE, HYDROLYZED PLACENTAL PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED SILK, COCOS NUCIFERA OIL, PARFUM, ETHYLHEXYL STEARATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, POLYQUATERNIUM-32, CITRIC ACID, PROPLYLENE GLYCOL, TRIETHYLENE GLYCOL, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PENTYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHCLOROISOTHIAZOLINONE , METHYLISOTHIAZOLINONE

Säilivus
Toote säilivust saad kontrollida pakendi taga külje ülaservas sisse pressitud oleva koodi viimaste numbrite järgi. Näiteks, kui pakendil olev kood on B10ED160129, tähendab see, et toode aegub 16.01.2029. Säilivusaeg avatuna on 12 kuud.

Toode on kategoorias Juuksehooldus.